Нами розібрано цілу безліч ситуацій, пов'язаних з домашніми тваринами, включаючи навіть те, чому все ж не рекомендується брати з собою котів при перельоті на літаку.

Після цього ми розповідали, чому ж коти так сильно люблять валер'янку, а також як вона на них діє. А зараз поговоримо над корисною їжею для котиків після кастрації. Це буденна операція, тварині її легко перенести і після її здійснення у котів може спостерігатися звуження уретри.

Котик, скріншот: Youtube
Котик, скріншот: Youtube

У котів також може знизитися фізична активність, включаючи статевий потяг - воно змінюється на бажання поспати і накопичити зайвий жир. Через це і потрібно підібрати збалансований раціон. Не міняйте виробника, якщо ваш вибір припав на промисловий корм. Для кастрованих котів є спеціальна позначка. Сухий корм не потрібно давати на постійній основі, або ж, якщо його попередньо розмочувати.

Сухі ласощі викликають апетит у котів, тому зважуйте порції. З натуральних продуктів, котів можна годувати нежирним м'ясом (курятина, кролятина, свинина і т.д.), кашами, овочами, свіжою травою, рибою і кисломолочними продуктами.

Популярні новини зараз
Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною Чому не можна тримати кришку унітазу відкритою: питання не лише гігієни Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези" Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть
Показати ще

Котик, скріншот: Youtube
Котик, скріншот: Youtube

Головне не давати котам рибу регулярно, бо там багато солей фосфору і кальцію.

Нагадаємо, котейка породи мей-кун опинився на холодному краю прірви 14-го поверху: "Все місто переживає..."

Як повідомляв Знай.ua, львів'янин з добрим серцем носить неходячого пса на прогулянки, в захваті все місто: "Людяність - вона проста"

Також Знай.ua писав, ледь не загинув у безжальній стихії: чоловік героїчно врятував пухнастика в небезпечному вирі, ці кадри вражають