Президент України Володимир Зеленський частенько звертається до громадян через соціальну мережу Instagram, де за його життям стежать понад 9,2 мільйонів осіб.

Зараз він нагадав українцям, що 30 років тому Україна відновила незалежність і протягом тривалого часу після цього все ще залишалася залежною - від інтересів великої політики і великого бізнесу. Для людей, які перебували в цих двох групах, Україна виступала лише в образі "ресурсної бази", і тепер цьому прийшов кінець.

Володимир Зеленський, фото: Instagram
Володимир Зеленський, фото: Instagram

"Україна була для них просто ресурсною базою. Державний бюджет-джерелом прибутку. А державний інтерес України-незнайомими, смішними словами. Сьогодні я підписав закон, який докорінно змінить це. Ми будуємо країну, де правила рівні для всіх. Де політики захищають інтереси понад 40 мільйонів громадян", - йдеться в публікації.

Володимир Зеленський, instagram.com/zelenskiy_official
Володимир Зеленський, instagram.com/zelenskiy_official

Йдеться про підписання закону "Про олігархів", за допомогою якого існування бізнесу тепер будуватиметься на сприянні державі.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль не змогла приховати емоцій від пропозиції, нареченою стала з радістю: "Від захоплення запищала" У Верховній Раді задумалися знизити пенсії: хочуть досягти справедливості Хочеш іди до "АТБ", а хочеш - до "Сільпо": де і як українці можуть отримати безкоштовні продукти, набір немаленький Не пропустіть шанс зробити запаси: названо фрукт, ціна на який впаде вже скоро
Показати ще

"Шикарний анекдот. Життєвий", "Кращий президент!❤", "Дякую за те, що порушили права Конституції", "Давно пора!", "Справжній президент! Улюблена рідна країна стане найкращою у світі", - пишуть користувачі в коментарях.

Нагадаємо, Володимир Зеленський похвалив поліцію, українці не витримали: "Це ви про Дубай?"

Як повідомляв "Знай.ua", Галина Третьякова відмовилася вибачатися за скандал зі смертю Антона Полякова: нічого не говорила

Знай.ua писав, Міністром оборони став Олексій Резніков: що про нього відомо