З сусідньої Російської Федерації, де щодня відбуваються дуже дивні події, прийшли дуже цікаві новини. Хтось може взяти приклад, а хтось тільки упевнитися в людській злобі раз і назавжди. Так, в місті Новосибірськ неабиякий скандал розгорається в дерев'яному бараку у провулку Римського-Корсакова.

У трикімнатній комунальній квартирі чоловік поселив курок. Тварини постійно квохкають, а також в будинку з'явився характерний запах. Його сусідка звертається до усіх інстанціїй, але не може змусити виселити птахів.

курка, скріншот: YouTube
курка, скріншот: YouTube

Раніше Сергій разом з Ларисою жили в комунальній квартирі в Новосибірську. Однак через деякий час чоловік звідти поїхав і почав здавати свою кімнату в оренду.

Але довго мешканці не витримували: за словами Сергія, Лариса буквально виживала їх з квартири, а після і зовсім заборонила кого-небудь приводити в будинок. В помсту чоловік завів у своїй кімнаті курок, які голосно кудахчут і мають характерний запах.

Популярні новини зараз
Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список Так роблять лише у найкращих ресторанах: кухар зізнався, навіщо додавати в солоне сало цукор У ДТЕК терміново попередили українців: це має зробити кожен споживач Монетка вартістю в автомобіль: як виглядають 2 копійки, які продають за тисячі доларів
Показати ще

Лариса, скріншот: YouTube
Лариса, скріншот: YouTube

На думку Лариси ж, сусід просто намагається вижити її з кімнати, спочатку підселяючи під боком кримінальників, а тепер ще й курок.

Єдиний дієвий спосіб розібратися за законом з птахом - це звернутися до суду, розповіла місцевим журналістам одна з юристок. У позові обов'язково має бути вимога не тільки привести житлове приміщення в належний стан, а й заборонити утримувати в ньому сільськогосподарських тварин. Якщо таку заборону не буде прописано, то чоловік може знову завести курок і все почнеться по колу.

Раніше повідомляли, ексдружина Віктора Павліка показала кабінет колишнього в квартирі, з якої він її виганяє: "Пішов, але речі не забрав".

Як повідомляв Знай.uа, без черг і папірців: українцям показали простий спосіб дізнатися розмір нарахованих субсидій.

Знай.uа писав, українських студентів масово виселяють з гуртожитків через вакцинацію: "Хто не бажає, повинні".