Штраф від 17 до 34 тисяч грн: МОЗ "повісив" відповідальність за проїзд без сертифіката на простих українців

Тепер з водіїв знімається відповідальність за відсутність у пасажирів в наявності документа про вакцинацію або негативного тесту на коронавірус під час поїздок автомобільним транспортом між регіонами. Тепер цим повинні займатися подорожуючі українці.

"Зміни передбачають, що під час поїздок автомобільним транспортом між регіонами відповідальність за наявність таких документів покладається на пасажирів. Стосуються правили як і регулярних та нерегулярних перевезень у міжобласному та міжнародному сполученнях. Не поширюється ця норма на перевезення легковими автомобілями, якщо кількість пасажирів там не більше п'яти (без урахування дітей до 14 років)", - йдеться на сайті МОЗ.

Відсутність одного з раніше зазначених документів тягне відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від 17 до 34 тисяч гривень.

Скрін, відео YouTube маршрутка
Скрін, відео YouTube маршрутка

Популярні новини зараз
Воювати підуть майже усі: скільки чоловіків визнають придатними незважаючи на попередні діагнози За таке влітку ще не платили: сюрпризи в платіжках дедалі незвичніші Комунальники знайшли управу на хитрунів, які не платять роками: позбавляють найважливішого Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках
Показати ще

Експерти спрогнозували захмарну ціну на соняшникову олію в Україні: радіти нічому

Експерти заявляють, що вартість не впаде навіть незважаючи на хороший урожай соняшнику. Там зазначають, що зараз збільшується попит на рослинну олію, адже зменшується кількість пропозицій інших видів олій, включаючи соєву, ріпакову та інші, на світовому ринку.

"Для багатьох країн-імпортерів ці масла взаємозамінні. Цей фактор навіть при рекордному врожаї соняшнику в Україні не призведе до значного зниження цін на соняшникову олію, оскільки більше 90 відсотків йде на експорт", - додали експерти.

Масло в Україні, фото з джерел
Масло в Україні, фото з джерел

Українців попередили про зростання платіжок за опалення-сума збільшення дійде до 2000 грн

Як попереджають експерти, зараз привід для занепокоєння з'явився у жителів кількох областей: Одеської, Луганської та Черкаської.

"ПрАТ "Уманьгаз" і АТ "Луганськгаз" хочуть підняти тарифи на розподіл газу на 400% і більше. А АТ "Одесагаз" планує підняти тариф на розподіл газу на 438 % - з 0,84 грн до 4,52 грн. В середньому, споживання газу в приватному секторі на опалення становить близько 400-500 кубометрів на місяць. Виходить, що зростання вартості розподілу, в середньому, на 2 грн призведе до зростання платіжки за місяць мінімум на 2000 грн", - зазначає голова Союзу споживачів комунальних послуг Олег Попенко.

Опалення, фото: apostrophe.ua
Опалення, фото: apostrophe.ua

Оля Полякова зізналася, чому доньку Машу довелося терміново оперувати: "Потрібно злизати..."

Її старша донька Маша екстрено потрапила в лікарню і їй була зроблена операція.

"У неї дуже сильно болів живіт, і хворів два дні. І ми не знали, що це робиться. І коли ми подивилися на УЗД, її екстрено забрали оперувати. У дитини все буде в порядку, вона буде здорова, але до бабки сходити потрібно", - говорить Оля Полякова.

Оля Полякова, фото: Instagram
Оля Полякова, фото: Instagram

Правила вступу-2022 знову змінили: чому майбутнім журналістам і психологам доведеться зубрити математику

Міністерство освіти вирішило розширити перелік спеціальностей, для яких математика буде обов'язковим предметом для вступу.

ЗНО з математики знадобиться вступникам на спеціальності, які безпосередньо пов'язані з інформаційними технологіями, інженерією, комунікаціями, виробництвом, будівництвом, соціальною роботою, транспортом тощо.

Школа, фото: скріншот з відео
Школа, фото: скріншот з відео