Стало відомо про свято, яке відзначається 25 жовтня. Йдеться про день ікони Пресвятої Богородиці "Єрусалимської". Які прикмети і традиції існують в цей день.

Саме вона була однією з 70 ікон Пресвятої Богородиці, які написав Святий євангеліст Лука. Вважається, що у неї найбільша схожість зі справжньою Богородицею.

Ікона, фото: вільне джерело
Ікона, фото: вільне джерело

Вважається дана ікона чудотворною, що зцілює, і православні люди в усі часи молилися перед нею, і просили про зцілення від сліпоти, інших недуг, від пожежі, потопу, посухи, а також захисту від воєн.

Українські художники
Українські художники, Vgorode

Популярні новини зараз
Захід втомився терпіти витівки путіна, і поставив йому останній ультиматум: "Піде мочилово на повну" Leopard 2 для України спричинили істерику у росіян: "Час малювати нові червоні лінії" Українка Апанасенко з "Міс Всесвіт-2023" продала свої крила: "На протези" Молитва, яка точно допоможе вашим дітям, Бог направить: "Господи, Ти Один все знаєш, все можеш..."
Показати ще

Крім цього, 25 жовтня відзначаються й інші свята: День макаронів, День Шкільних Бібліотек, Міжнародний день боротьби жінок за мир, Європейський день цивільного права, День юристів, День опери, А також День худождніка.

День юриста
День юриста

Іменини відзначають в цей день: Тарас, Олександр, Богдан, Денис, Іван, Кузьма, Макар, Микола, Домініка, Андрон, Мартін.

Серед знаменитих діячів, які народилися в цей день можна виділити іспанського художника Пабло Пікассо, а також популярну українську гімнастку і художницю Катерину Серебрянську.

Київ, фото: Знай.ua
Київ, фото: Знай.ua

У цей день не рекомендується сваритися, голосно сміятися, гадати на картах, прати і фарбувати. Якщо в небі мерехтять зірки синім відтінком, то зовсім скоро випаде сніг. Яскраві зірки - до морозу, а якщо тьмяні - скоро має потеплішати.

Якщо різниця між температурою вдень і вночі збільшується, значить погода буде досить хорошою.

Нагадаємо, шанування ікони Пресвятої Богородиці" Розчулення " 20 жовтня: історія святині і про що потрібно обов'язково помолитися в цей день

Як повідомляв Знай.ua, найсильніша материнська молитва за благополуччя рідненьких діточок

Знай.ua писав, покров Пресвятої Богородиці 2021: прикмети на погоду і поздоровлення у віршах і прозі