Зараз у світ цифрових технологій про людину можна дізнатися буквально все, просто не виходячи зі свого дому. Однак, для цього потрібно знати кілька сервісів та реєстрів, які нададуть перевірену інформацію.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це розповіли на фейсбук-сторінці "Координаційного центру з надання правової допомоги".
Якщо ви завели нове знайомство чи просто бажаєте перевірити людину, або ж навіть і себе, вам потрібно знати кілька сайтів.
Сайт судової влади: court.gov.ua
Тут ви зможете дізнатися де і за що людина судилася раніше. На сайті вказуються тип справи, назва суду, статус учасника справи — позивач чи відповідач. Крім деталей справи, там зазначаються час і місце її розгляду, якщо вона ще триває.
Реєстр боржників: erb.minjust.gov.ua
Тут можна перевірити чи особа є боржником у виконавчому провадженні та дізнатись категорію стягнення, наприклад: штраф, аліменти, виплата боргових зобов’язань.
Реєстр осіб, що перебувають у розшуку: wanted.mvs.gov.ua
Цей сайт допоможе перевірити, чи вважається людина зниклою чи переховується людина від органів влади. Також тут вказано у вчиненні якого кримінального правопорушення її підозрюють.
Реєстр корупціонерів: corruptinfo.nazk.gov.ua
Сайт містить інформацію про фізичних та юридичних осіб, які вчинили корупційні правопорушення. Варто зазначити, що реєстр ведеться з лютого 2019 року.
Реєстр речових прав на нерухоме майно: kap.minjust.gov.ua
Можна перевірити, чи зареєстровано на особу будь-яке нерухоме майно, підстави та період його набуття, а також чи накладено арешти на таке майно.
Популярні новини зараз
Умовчали – отримали штраф: адвокатка попередила всіх військовозобов'язаних
Можна суттєво заощадити: пенсіонерів звільнили від сплати обов'язкового податку
В Україні із 1000 заявок схвалили допомогу на дрова лише 70: "Люди – це мотлох тут, живе тільки апарат..."
Порошенко в Штатах шкодить Україні: дратує республіканців нагадуванням, як «зливав» Трампа на користь Гіларі Клінтон, - експерт
Показати ще
Раніше Знай писав, як отримати електронний лікарняний замість паперової довідки: у Мінсоцполітики пояснили, як оформити документ онлайн
Також Знай повідомляв, обов'язковий платіж на другу пенсію: у Мінсоцполітки пояснили, коли старт і хто заплатить