Сьогодні на «Фейсбук»-сторінці Міністерства соціальної політики України з’явилося роз’яснення щодо впровадження Єдиної інформаційної системи соціальної сфери для отримання соціальної допомоги від держави.

Фейсбук Міністерство соціальної політики України

Як йдеться у повідомленні, стара система, яка змушувала людину вистоювати у чергах і збирати купу довідок, відійде в минуле. Тепер не потрібно ходити до ЦНАПу або до виконавчого органу, щоб внести документи до електронної системи. Раніше через людський фактор, технічні збої та погану комунікацію між установами часто траплялися помилки, що дорого коштували і державі, і тим, хто звертався по допомогу. Тривале очікування, яке було пов’язано з опрацюванням справи 9-10 фахівцями буде викорінене новою цифровою платформою.

Фейсбук: Міністерство соціальної політики України

“При такій організації висока вірогідність помилок через “людський фактор” та технічних збоїв, які дорого коштують і державі, і людям. Єдина інформаційна система соціальної сфери та відповідна перебудова процесів кардинально змінює цю ситуацію“, - йдеться в повідомленні

Популярні новини зараз

Вистачить всій країні і будемо продавати? Під Харковом виявлено велике родовище газу, рекордних розмірів

"Було нудно": жінка встановила дивний рекорд, переспавши з 919 чоловіками за 7.5 годин

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

В Італії загинула матуся двох дітей з України: знайшли неживою на підлозі і підозрюють її колишнього

Показати ще

ЄІССС покликана автоматизувати та прискорити процес отримання послуг для українців. Людині буде достатньо не виходячи з дому подати заяву за допомогою інтернету та отримати результат вже за кілька днів, а займатися заявою будуть лише 3 спеціалісти. Комунікація між людиною та державою повинна стати прямою – без проміжних ланок.

Все це стане можливим завдяки плідній співпраці з Міністерство цифрової трансформації України та Світовим банком у рамках Модернізації системи соціальної підтримки населення України.

Фейсбук: Міністерство соціальної політики України

Раніше Знай.ua повідомляв: у Мінсоцполітики пояснили, чи отримають боржники за комуналку субсидію в опалювальний сезон

Також Знай.ua розказував, як отримати електронний лікарняний замість паперової довідки: у Мінсоцполітики пояснили, як оформити документ онлайн

Знай.ua нагадує: Обов'язковий платіж на другу пенсію: у Мінсоцполітки пояснили, коли старт і хто заплатить