Герой Олександр Кушнірук загинув на Донбасі взимку 2014 року. Його дружина та дві крихітні донечки вчаться жити без батька. Про нелегку ціну нашої свободи нагадали у Фонді «Повернись живим».

«Уважно подивіться на ці дві фотографії. Помітили, що змінилось? Так, дівчатка виросли. Старша вже зростом майже як мама. І нема з ними тата. Це сім'я Олександра Кушнірука на псевдо «Страж». З початком війни на Донбасі він був начальником розвідки 28 ОМБР.

Олександр загинув 25 грудня 2014 року», - розповіли в спільноті.

Тоді, у 2014-му, на міні-розтяжці, яку бойовики встановили на нейтральній смузі між населеними пунктами Піски й Первомайське Донецької області, підірвалися начальник розвідки 28 ОМБр імені Лицарів Зимового Походу майор Олександр Кушнірук і командир відділення розвідувальної роти сержант Віорел Лісник.

Фото: Повернись живим
Фото: Повернись живим

Популярні новини зараз
Одні поїдуть, інші не доживуть: як зміниться Україна у найближчі 15 років Одна квитанція "поважчає" на 150 грн: як в Україні зміняться тарифи на світло, газ та воду Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

За всіма офіційними повідомленнями про цю трагедію напівсиротами залишилися дві маленькі донечки Олександра, які більше ніколи не побачать батька. Єдине, що їм залишиться: пам’ятати, що їхній батько був Героєм.

«Це історія лише однієї української родини і водночас цілого світу, який для цих трьох дівчат на фото, змінився того зимового дня. Це історія України, яка написана кров'ю Олександра Кушнірука та його побратимів. Це історія нашого з вами миру. Пам'ятайте!», - наголосили у Фонді.

Раніше повідомляли, відомого артиста розстріляли через супротив новій владі: на очах у сина наставили ствол.

Як повідомляв Знай.uа, рух поїздів зупинено на кілька днів після обстрілу, українців терміново евакуювали.

Знай.uа писав, Україна вивезла з Кабула майже сотню людей і повернеться за іншими: "Своїх не кидаємо".