Як вже відомо, в Україні продовжується призов на строкову службу юнаків від 18 і до 26 років. Справа в тому, що народу поспішили повідомити, що військкомати зі старту призову нібито виконали 36% свого плану.

Про це стало відомо завдяки заяві в.о. начальника відділу комплектування рядовим, сержантським складом і призову, управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ підполковник Дмитро Вастьянов.

Осінній призов, фото: армія Інформ
Осінній призов, фото: армія Інформ

"На сьогодні завершено перший етап відправки строковиків в армію. Станом на 20 жовтня цього року в Україні вже призвано на строкову службу 4 862 особи, що дорівнює 36% від запланованої кількості. Все проходить відповідно до планів відправок, затверджених Генеральним штабом ЗСУ. Найбільше планове завдання в Дніпропетровській області - 1300 осіб, тому там на сьогодні призвано більше людей - 527, це більше 40% відсотків від загальної кількості", – розповів офіцер.

Представники ЗСУ вже розповідали, що збірні пункти у військкоматах обладнані всім необхідним для запобігання поширенню коронавірусної інфекції та для дотримання всіх санітарних норм.

Популярні новини зараз
Шмигаль заявив про початок "другого сезону" атак на енергосистему Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Осінній призов, фото: армія Інформ
Осінній призов, фото: армія Інформ

Також нібито відпрацьовані графіки, згідно з якими здійснюються попередні медичні огляди таким чином, щоб не було скупчення людей на призовних дільницях. Дільниці забезпечені засобами захисту та дезінфекції, а призовні комісії проходять з дотриманням соціальної дистанції.

Раніше повідомляли, осінній призов до ЗСУ 2021: що потрібно знати молодим українцям, яких на рік заберуть з родини.

Як повідомляв Знай.uа, в Україні почнуться масові карантинні рейди: людям без масок світять штрафи.

Знай.uа писав, конфіскація "євроблях" і кримінальна справа на власників: українці можуть залишитися без авто і "свободи".