Президент Володимир Зеленський з дружиною Оленою відвідали святиню української історії та всього народу - Тарасову (Чернечу) гору в Каневі, на вершині якої поховано прах видатного поета Тараса Шевченка.

У Черкаській області, в місті Каневі, розташований Національний заповідник, основною частиною якого є Тарасова гора з похованим прахом відомого поета Тараса Шевченка.

Президент з першою леді вирушили в святе місце, щоб покласти квіти до пям'ятника і вшанувати честь великої людини, яка зробила великий внесок в історію українського народу. Професійна камера з квадрокоптера зняла гору з висоти пташиного польоту, щоб всі українці могли розглянути знаменне місце.

"Творчість та життєва позиція Тараса Шевченка завжди єднали українців. А «Заповіт» Великого Кобзаря пройшов крізь століття і продовжує залишатись актуальним у наші дні", - написав Володимир Зеленський.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат Українець поїхав на навчання за "бойовою повісткою", але не був мобілізований: яку схему придумав рядовий Українцям готують нове подорожчання: ще одна комунальна послуга зросте на 30% У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

Скріншот з коментарів, instagram.com/zelenskiy_official/
Скріншот з коментарів, instagram.com/zelenskiy_official/

Скріншот з коментарів, instagram.com/zelenskiy_official/
Скріншот з коментарів, instagram.com/zelenskiy_official/

Раніше ми писали про те, що Олена Зеленська заговорила про рівні права для людей, до чого потрібно прагнути вже зараз: "Не про почуття жалю"

Нагадаємо, що Володимиру Зеленському урочисто присягнули юні козаки на Хортиці: "У вас є головне"

Як повідомляв Знай.uа, Олена Зеленська розповіла про героїчний подвиг українок у ЗСУ: "Нарівні з чоловіками"

Також портал Знай.uа писав, що Володимир Зеленський потужно звернувся до захисників і захисниць: "Україна не зазіхає на чуже, але повертає своє"