У Міністерстві соціальної політики України повідомили важливі новини для багатьох українців. Справа в тому, що Кабінет Міністрів України прийняв рішення підвищити рівень матеріального забезпечення одержувачів пенсії у разі втрати годувальника, який загинув під час участі в АТО/ООС.

Про це стало відомо завдяки новій публікації прес-служби Мінсоцполітики в мережі Facebook.

Засідання Кабміну, фото офіційний сайт Кабінету Міністрів України
Засідання Кабміну, фото офіційний сайт Кабінету Міністрів України

"На засіданні Уряду на виконання доручення Президента України Володимира Зеленського за результатами його зустрічі з представниками родин захисників України, яка відбулася 29.08.2021, щодо розв’язання проблемних питань з пенсійного забезпечення членів сімей загиблих захисників України прийнято постанову Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 3 серпня 2020 р. № 674", якою підвищено рівень матеріального забезпечення одержувачів пенсії в разі втрати годувальника, який загинув під час участі в АТО/ООС.

Зокрема, кожному з непрацездатних батьків, дружині (чоловікові) загиблого захисника України встановлено з 1 січня 2022 р. мінімальну пенсійну виплату по втраті годувальника 7 800 гривень. При цьому ця виплата забезпечуватиметься незалежно від наявності і чисельності інших непрацездатних членів сім’ї, на яких призначена пенсія в разі втрати годувальника.

Популярні новини зараз

Арабська ніч: Метеорологи зафіксували в Україні новий температурний рекорд цієї осені

Українцям "злили" переможця шоу "Танці з зірками": Олександра Зарицька піде без тріумфу

Леся Нікітюк після дня народження показала всю свою гостинність: "Чого ви приперлись до мене в хату?"

Микита Джигурда на шоу Максима Галкіна згадав про своє коріння та заговорив солов'їною: "Не помре дух України"

Показати ще

Підвищення стосуватиметься 2 000 осіб. Пенсійна виплата для них збільшиться в середньому на 2 000 гривень.", — повідомляють в Мінсоцполітиці.

Публікація Мінсоцполітики, скріншот: Minfin
Публікація Мінсоцполітики, скріншот: Minfin

Раніше повідомляли, опалювальний сезон пройде "як по маслу": влада придумала, як врятувати українців від підвищення тарифів.

Як повідомляв Знай.uа, Віталій Музиченко з Мінсоцполітики пояснив, як отримати субсидію в опалювальний сезон: від 5 до 10 тисяч.

Знай.uа писав, опалювальний сезон: українцям розповіли, коли стане тепло в квартирах.