Як відомо, 14 жовтня в Україні святкується День захисників і захисниць. Цей великий день для співгромадян, і міністр внутрішніх справ Денис Монастирський записав ролик з привітаннями.

Опубліковано ролик Міністерством внутрішніх справ у соціальних мережах.

Варто відзначити, що в цьому році свято трохи змінило свій формат, і вітають тепер не тільки чоловіків, а й жінок. Денис Монастирський зазначив, що цей день об'єднав всю країну, так як захищати її і оберігати - стало справою кожного. Незалежно від статі або ж професії.

"Дорогі захисники і захисниці, Я гордий працювати разом з вами. Ваші досягнення надихають робити свою справу чесно і ефективно. Міністерство внутрішніх справ об'єднують у собі сили, які створюють внутрішню безпеку для кожного громадянина країни - Національна гвардія, прикордонники, Служба Надзвичайних ситуацій та Національна поліція України. Сьогодні наше свято. Кожен день. Кожну годину, кожну хвилину " - сказано в повідомленні міністра.

Популярні новини зараз
Українці можуть отримати 900 грн державної допомоги: платитимуть до 20-го числа "Дуже багато брехні...": мольфар прозрів і розповів, коли українські захисники вийдуть до моря "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Збирала гроші на дрон, а живе в будинку за 55 мільйонів: колишню дружину олігарха Ярославського помітили в Лондоні
Показати ще

Далі Денис Монастирський зазначив, що всі ці служби захищають мирні ночі і дні простих українців, відстоюють незалежність, і борються заради її процвітання. МВС пишається всіма, хто присвятив своє життя тому, щоб захистити рідну землю. Мужність і віра обов'язково переможуть.

Нагадаємо, що раніше свято відзначали 23 лютого, проте, в 2014 році Петро Порошенко вирішив порушити цю традицію, і призначив нову дату - 14 жовтня. Це став День захисників України.

День захисника і захисниць, фото: Facebook
День захисника і захисниць, фото: Facebook

Однак, в цьому році, свято було перейменовано, так як в ЗСУ вже більше 30 тисяч жінок, і це несправедливо не виділяти їх заслуги. Починаючи з липня, це День захисників і захисниць.

Нагадаємо, "своїх в армію проводжати": молода солдатка ЗСУ попросила українців не плутати День захисника і 23 лютого

Раніше Знай писав, Максим Жорін закликає приєднуватися до Маршу нації До Дня захисника України в Києві

Як повідомляв Знай, викладав історію і вирішив творити її сам: українець з великим серцем проміняв книги на окопи.