Важливим фактором є резорбція кісткової тканини, яка розвивається з віком.

Гінеколог-ендокринолог Тетяна Осауленко спеціально для Сlutch розповіла про те, чому після 35 років тіло жінки і її обличчя можуть різко змінюватися: з'являються зморшки, "пливе" овал обличчя і обвисає груди.

гінеколог-ендокринолог Тетяна Осауленко. Фото: Clutch

"З віком жінки починає знижуватися гормональна насиченість, тобто зменшується кількість статевих гормонів. І такий гормон, як естроген, відповідає за формування і синтез колагену.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує "Київстар" підвищує тарифи з 1 жовтня: хто з абонентів платитиме більше та за що Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Як відомо, колаген дуже важливий білок, який відповідає за структуру шкіри, за її еластичність і пружність. Відповідно, коли починає знижуватися кількість колагену - з'являються заломи, зморшки. І ніхто не скасовував момент гравітації. Всі ми живемо на Землі, є гравітація. Все, на жаль," пливе " вниз.

Також важливим фактором є резорбція кісткової тканини, яка розвивається з віком. Тобто, по суті кісткова тканина розчиняється, і це дуже змінює риси і каркас особи.

Якщо ми говоримо про груди, то в цьому випадку роль відіграє наявність вагітності, годування грудьми, постава. При сидячій роботі дуже часто погіршується постава і груди теж змінює свою форму", - повідомила лікар.

Також Знай повідомляв, що у дітей відмовляють нирки: експерти залізли у водогін українців і обімліли. Забруднена питна вода згубно впливає на здоров'я людини.