У п'ятницю, 1 жовтня 2021 року, в Трускавці відбувся з'їзд партії "Слуга народу", в ході якого прем'єр-міністр заявив про готовність до роботи в "бойовому режимі".

За його словами, Верховна Рада спокійно може обробляти близько 350 законопроектів і ініціатив протягом одного року. Тому наступні два-три роки будуть висуватися реформи в так званому "бойовому режимі".

Верховна Рада - фото ВРУ
Верховна Рада - фото ВРУ

Денис Шмигаль заявив, що Україна ще ніколи не мала настільки синхронізованою провладної командою. Зараз все чновнікі разом працюють над низкою ключових реформ, включаючи цифровизацию, ринок землі, електроринок, газовий ринок.

"Реформа адміністративно-територіального устрою, підтримка соціально вразливих верств населення, програма забезпечення житлом, створення безбар'єрного простору, підтримка малого і середнього бізнесу, дерегуляція, реформа фіскальних органів", - додав прем'єр-міністр.

Популярні новини зараз
Головне за 3 жовтня: Влад Яма страждає у США, перемогу України відклали, захисні маски повертаються, а Каменських розбита Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів На Новий рік без "Олів'є": ціни на курячі яйця злетіли до небес, тепер тільки буряки з часником Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Денис Шмигаль - фото Кабінет Міністрів України
Денис Шмигаль - фото Кабінет Міністрів України

Ще вдень представники "Слуги народу" прибули до Трускавця. Більшість з них скористалися поїздом, хоча не обійшлося без конфузів. Бо в вагонах депутатів постіль була заздалегідь заправлена.

Нагадаємо, головні новини за 30 вересня: "батіг" для нардепів, обіцянка Зеленського про тарифи, "звільнення" Разумкова і штрафи за Мати

Як повідомляв "Знай.ua", Дмитра Разумкова відкликають з посади Голови Верховної Ради України: "Без мордобою"

Знай.ua писав, вибори Зеленський, швидше за все, виграє, але одноосібну владу не отримає, - Раімов