У першу неділю жовтня українці традиційно відзначають День вчителя, однак вітати педагогів заведено у п'ятницю, тож 1 жовтня у квіткових магазинах можна зустріти чимало людей.

Через великий попит проблем з букетами бути не повинно, адже перед великими святами такими як 1 вересня, 8 березня, День учителя чи День закоханих продавці традиційно звикли замовляти більше букетів. У скільки ж на День учителя українцям обійдеться букет квітів, передає портал "20 хвилин".

Квіти, фото "20 хвилин"
Квіти, фото "20 хвилин"

Зараз на квітковому ринку букетів чимало, ціна залежить від композиції. Наприклад кошик з квітами вартує від 150 гривень. Якщо збирати букет самому – треба витратити щонайменше 200–300 гривень на скромну композицію. Верхньої межі, як кажуть продавці, немає.

Квіти, фото "20 хвилин"
Квіти, фото "20 хвилин"

Букет з різноквіття обійдеться у 220–300 гривень, але є і дорожчі. Якщо ви плануєте дарувати троянди – букет влетить в копієчку. На квітковому ринку вартість троянди стартує від 30 гривень. Такі ж ціни й в магазинах.

Популярні новини зараз
Ціни на ринках України злетіли до нового максимуму: рекордсмени яйця, сало та деякі овочі Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Квіти, фото "20 хвилин"
Квіти, фото "20 хвилин"

Найдешевше українцям обійдеться букет хризантем, його ціна стартує від 45 гривень. Так само коштуватиме букет з комашок чи соняшників.

Квіти, фото "20 хвилин"
Квіти, фото "20 хвилин"

Нагадаємо, день вчителя: привітання у листівках, віршах, прозі та смс. Вибери, як найкраще привітати свого улюбленого педагога