У першу неділю жовтня українці традиційно відзначають День вчителя, однак вітати педагогів заведено у п'ятницю, тож 1 жовтня у квіткових магазинах можна зустріти чимало людей.

Через великий попит проблем з букетами бути не повинно, адже перед великими святами такими як 1 вересня, 8 березня, День учителя чи День закоханих продавці традиційно звикли замовляти більше букетів. У скільки ж на День учителя українцям обійдеться букет квітів, передає портал "20 хвилин".

Квіти, фото "20 хвилин"
Квіти, фото "20 хвилин"

Зараз на квітковому ринку букетів чимало, ціна залежить від композиції. Наприклад кошик з квітами вартує від 150 гривень. Якщо збирати букет самому – треба витратити щонайменше 200–300 гривень на скромну композицію. Верхньої межі, як кажуть продавці, немає.

Квіти, фото "20 хвилин"
Квіти, фото "20 хвилин"

Букет з різноквіття обійдеться у 220–300 гривень, але є і дорожчі. Якщо ви плануєте дарувати троянди – букет влетить в копієчку. На квітковому ринку вартість троянди стартує від 30 гривень. Такі ж ціни й в магазинах.

Популярні новини зараз

Олександр Пономарьов різко змінив стиль: "У магазині дивилися на мене як на прибульця"

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Показати ще

Квіти, фото "20 хвилин"
Квіти, фото "20 хвилин"

Найдешевше українцям обійдеться букет хризантем, його ціна стартує від 45 гривень. Так само коштуватиме букет з комашок чи соняшників.

Квіти, фото "20 хвилин"
Квіти, фото "20 хвилин"

Нагадаємо, день вчителя: привітання у листівках, віршах, прозі та смс. Вибери, як найкраще привітати свого улюбленого педагога