У Прилуках мешканці п'ятиповерхового будинку почали заощаджувати на опаленні 50%. Це вдалося їм завдяки енергомодернізації будинку.

опалення, скріншот з відео
опалення, скріншот з відео
Про це повідомляє Еefund.org.ua.

Так, стало відомо, що у Прилуках, що на Полтавщині мешканці п'ятиповерхівки з ОСББ “Земська, 39” провели енергомодернізацію будинку. Завдяки цьому їм вдалося вдвічі знизити витрати на опалення. Енергомодернізацію провели завдяки Фонду енергоефективності в межах програми “Енергодім".

Фото:  Еefund.org.ua
Фото:  Еefund.org.ua

Раніше в цій п'ятиповерхівці були старі вікна та двері, протікаючі труби, а також низька температура у квартирах, а нині — утеплений фасад і трубопроводи гарячої води та тепла, а також модернізована система опалення та нові вікна й двері в місцях загального користування.
Скільки коштувала енергомодернізація будинку
Зазначається, що співвласники багатоквартирного будинку, розташованого на вулиці Земській, 39, узяли участь у проєкті з термореновації житла за пакетом Б "Комплексний".

Фото:  Еefund.org.ua
Фото:  Еefund.org.ua

Вартість проєкту енергомодернізації становить 4,2 млн грн, з яких близько 2,97 млн грн, або 70%, грант за програмою.

Популярні новини зараз
Кличко вирішив звинуватити Зеленського у гибелі людей через зачинені укриття Після підвищення тарифів на світло українцям зробили термінове нагадування: залишився день Тепер місяцями голодувати? З карток "Ощадбанку" зникають по 25 тисяч гривень Була відомою українською телеведучою, а тепер риє могили в ЄС: що сталося з Литвин-Комаровською
Показати ще