За останні кілька місяців сильно збільшилася кількість скарг на один з найбільших банків України "ПриватБанк". Цього разу обійшлося без передачі особистих даних клієнтів шахраям, виявилося, що клієнтка банку зіткнулася з несподіваним блокуванням.

Про це стало відомо завдяки новому повідомленню незадоволеної клієнтки "Приватбанку"

ПриватБанк, фото: скріншот з відео
ПриватБанк, фото: скріншот з відео

"Початок кінця Приватбанку! Якщо у вас є можливість не мати справу з Приватбанком - не майте! На жаль, колишня слава Привату, мережа банкоматів і відділень робить його найбільш привабливим для обслуговування, але це вже ненадовго! Банк абсолютно не робить письмових запитів на передачу даних-він просто блокує ваші гроші!

Після декількох днів блокування рахунку вирішила відправити на оплату платежі, а блокування вирішувати в судновому порядку, але! Система не дає зробити навіть платіж, що б неможливо потім було довести, затримку платежів. Вчора на гарячу лінію повідомила, що дзвінків запитів на інформації не проступала — перевірили, дійсно немає. Сьогодні, опа, а мені виявляється дзвонив робот, а я не взяла трубку. Абсолютне свавілля!!!

Популярні новини зараз
Хлопець зробив дівчині найромантичнішу пропозицію, але загинув до того, як вона сказала "так", кадри останніх хвилин Американський ясновидець ще на початку минулого століття попереджав про війну в Україні: все закінчиться раптово... "Нафтогаз" закликав зробити це до 5 жовтня: хто не встигне – пошкодує Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Раз вже гроші чисто притримують на рахунку контрагентів — значить Приватбанк на порозі "великого шухера". Розблокую гроші - спишу і піду! Абсолютно ніякої відповідальності перед клієнтами!", - пише клієнтка.

Відгук клієнтки "ПриватБанку", скріншот: Minfin
Відгук клієнтки "ПриватБанку", скріншот: Minfin

Раніше повідомляли, курс валют 29 вересня залишить мокре місце від долара і євро, поки гривня святкує хеппі-енд.

Як повідомляв Знай.uа, клієнту "ПриватБанку" впарили золоту картку замість безкоштовної-здерли за "повітря".

Знай.uа писав, українці заблокували карту ПриватБанку з усіма грошима, довелося лізти в борги: "Задавали багато питань".