У зв'язку з підвищенням вартості газу багато українців використовують опалення дровами. Про це розповіли на каналі ICTV.

В Україну прийшла справжня осінь, а разом з нею і нові цифри в платіжках за комуналку. Деяким громадян не подобається ситуація в платіжках від енергокомпаній, за світло і газ.

Частково причина в тому, що газ дорожчає в Європі. Ціни блакитного палива вже перевищила психологічну позначку в 800 доларів, і українці це відчують. Знову. Тільки з початку 2021 року тарифи на комунальні послуги зросли на 23%.

Багато сільських жителів, у яких вдома більше і зарплати менше, використовують твердопаливне опалення, проте навіть на дрова ціна в нашій країні зросла. Один кубометр деревини коштує майже п'ять тисяч гривень.

Популярні новини зараз

Прощавайте, пакети для пакетів: Україна відмовилася від пластикових кульочків - озвучено розміри штрафів

Дивіться на цінник і на дірки: українцям підказали, як не сплутати справжній сир з підробкою

Зірка "Школи" Анна Трінчер залишилася без житла: навіть Павло Зібров не допоміг

Slavia відверто зізналася, що відчуває до Дзідзьо після розлучення: "Михайлові не дуже сподобалося"

Показати ще

Опалення, платіжки - фото Главком
Опалення, платіжки - фото Главком

З цієї причини зазвичай купують в лісгоспі дешевше, проте доводиться їх самостійно рубати і заготовлювати. Щоб заощадити, радять купувати заздалегідь навесні, коли вартість деревини знижується.

Житель Івано-Франківської області Олег Давидюк витратив 3 тисячі гривень на п'ять кубометрів дров. Цього повинно вистачити на зиму.

[quote author=""]машини дров фактично вистачає на зимовий період. При тому, що в кімнатах буде в середньому двадцять градусів. Цього цілком достатньо, - повідомив він.