Батько президента України Володимира Зеленського зареєструвався в Instagram і висловив підтримку синові.

Олександр Зеленський зізнався, що щодня йому пишуть, як багато хорошого про його сина, так і поганого. Деякі з користувачів мережі називають його "злодієм" і "вбивцею", однак за словами батька президента не наводячи при цьому жодних аргументів.

Скріншот допису Олександра Зеленського
Скріншот допису Олександра Зеленського

"Нам, як батькам, теж важко спостерігати за тим, як Вову закидають помідорами з різних телеканалів різні, нікому невідомі, так звані "політологи". Вони, не приводить ніяких аргументів і фактів називають його "злодієм" і "вбивцею", і при цьому навіть не хочуть хоч трошки вникнути в ситуацію. Я дуже радий, що в Україні дуже багато розумних, розсудливих людей, які все прекрасно розуміють і не ведуться на різного роду провокації. Ось саме цим людям зараз я говорю величезне спасибі", - зазначив Олександр Зеленський.

Скріншот допису Олександра Зеленського
Скріншот допису Олександра Зеленського

Наразі на сторінці батька президента України всього три дописи. Серед них є кілька архівних світлин з Володимиром Зеленським.

Популярні новини зараз
Три знаки Зодіаку, які потраплять у справжню зимову казку: хто купатиметься у святковому настрої, романтиці та гармонії Чого потрібно позбутися перед Новим роком: залиште в минулому ці 5 речей, щоб почати все з чистого аркуша Михайло Поплавський вибрав красунь на новорічну ніч і показав їм свою мандаринку: "Я вже в очікуванні" Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте"
Показати ще