Останнім часом на проблему гендерної нерівності стали звертати увагу по всьому світу. Україна, як європейська держава, оперативно реагує на проблеми нерівності в суспільстві, і посильно вирішує цю проблему.

Як повідомляє Міністерство соціальної політики у своєму facebook-акаунті, тепер Державна служба забезпечуватиме рівні права чоловіків і жінок у роботі.

Ольга Ревук, заступник міністра соцполітики, взяла участь у семінарі "смисли і цінності нової державної служби: рівність можливостей". Цей семінар був організований Національним агентством України з питань державної служби.

За новими правилами Держслужба зобов'язана забезпечити рівні права жінок і чоловіків на роботі.

У ході заходу учасники обговорювали питання лідерства жінок у суспільному та політичному житті, сучасну державну політику України, курс на гендерну рівність, способи максимально повної реалізації чоловіків і жінок у трудовому, громадському та особистому житті та інші актуальні питання.

Популярні новини зараз
Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." Росіяни не позбудуться так швидко путіна, колишній дипломат засмутив українців: "Вони пропали б без його захисту" Гороскоп на тиждень з 27 березня до 2 квітня для всіх знаків Зодіаку: Козероги без негативу, Леви в мінусі, а Овни ловлять Фортуну Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи
Показати ще

Пост Міністерства, скріншот facebook Міністерство соціальної політики України
Пост Міністерства, скріншот facebook Міністерство соціальної політики України

Під час виступу, Ольга Ревук повідомляла про те, що в центрі уваги діяльності Уряду стоїть забезпечення рівних прав для чоловіків і жінок у всіх сферах.

"Одним із завдань Міністерства соціальної політики як спеціально уповноваженого центрального органу з питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків є створення умов для жінок для реалізації їх прав у політичній, економічній та соціальній сферах", - сказала заступник Міністра з питань європейської інтеграції.

На даний момент Україна займає 74 місце з 156 країн за індексом гендерного розриву.

В економічних можливостях Україна на 44 місці, по реалізації в освіті – на 27. Охорона здоров'я в країні була поставлена на 41 місце в рейтингу.

Нагадаємо, раніше глава Мінсоцполітики Лазебна заявила про "бонусну" допомогу українцям: пільги та нові можливості

Також "Знай.иа" писав, за якими показниками розраховуються субсидії: у Мінсоцполітики розповіли, що потрібно для отримання допомоги

Як повідомляв портал "Знай.иа", у Мінсоцполітики пояснили, як перевірити призначення субсидії онлайн: всього за 5 хвилин