Українцям в популярному магазині продали сушену рибу, яка покрилася цвіллю.
Про це повідомляє Телеграм-канал "Чорний Список".
Так, стало відомо, що в місті Кременчук Полтавської області в магазині "Рибний маркет" покупцям продали зіпсовану сушену рибу. Через те, що риба була в упаковці українці не змогли повноцінно розглянути її.

Риба, фото ТК "чорний Список"
Риба, фото ТК "чорний Список"

Вже по приходу додому виявилося, що сушена риба покрилася цвіллю. На наступний день покупці повернулися в магазин "Рибний маркет", щоб з'ясувати ситуацію.
Адміністрація магазину без жодних перешкод повернула покупцям гроші за зіпсований продукт. Зіпсовану рибу списали.

Риба, фото ТК "чорний Список"
Риба, фото ТК "чорний Список"

"Взяли рибки до пивка в магазині "Рибний маркет" на Аврорі. Добре, що пили пиво не на вулиці в темряві, а то б відразу не помітили. На наступний день повернули гроші без питань, але неприємний осад залишився", - сказано в повідомленні Телеграм-канал "Чорний Список".

Нагадавши, що в популярному супермаркеті оселилися таргани, живуть в камерах зберігання: "ставте сумки і несіть живність додому". Таргани бігали прямо в камерах зберігання

Популярні новини зараз
У росії відправили на війну сліпого на одне око 59-річного хірурга з онкологією: у військкоматі визнали придатним Подорожчання та дефіцит палива: Мінекономіки пояснили, чого чекати. Повернутий акциз все змінив Хто отримає збільшені пенсії з 1 жовтня: названо конкретні суми та категорії осіб Українські пенсіонери можуть легко втратити пенсії: що не слід затягувати на пів року
Показати ще