З Полтавської області прийшли доволі тривожні новини гастрономічного характеру. В одному з магазинів відомої в Україні мережі супермаркетів Fozzy покупці натрапили на дуже сумну картину - мертві тушки в акваріумі з "живою" рибою.

Важливо пам'ятати, що новина може зіпсувати апетит надовго, саме тому дану новину не варто читати під час прийому їжі.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Telegram-каналу "Чорний список".

"Акваріум з "живою" рибою в #Fozzy. #Кременчук, Полтавська область", - пишуть автори публікації.

Популярні новини зараз
Головні новини за 7 червня: росіяни масово труяться сидром, поки люди на лівому березі Дніпра благають про допомогу на дахах Контролер "Нафтогазу" пошкодив клієнту пломбу під час фіксації показань лічильника: у компанії відповіли на скаргу Перетрусіть скарбнички: дві копійки, за які можна отримати шалені гроші Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону
Показати ще

Рибка в Фоззі, фото: Telegram
Рибка в Фоззі, фото: Telegram

До публікації також додали відеозапис, на якому можна побачити дуже сумну картину. В акваріумі, де повинна плавати жива риба з'явилися мертві тушки.

І ось вся ця тухлятина продовжує отруювати інші особини. Таким чином покупці ризикують, вибравши з цього акваріума живу рибу яка ще там залишилася, отримати отруєння або ще щось гірше.

Раніше повідомляли, гойдалка вдарила в плече, відлетів убік: нещасна мати годинами шукала лікарів для травмованої дитини, медпункти на замку.

Як повідомляв Знай.uа, пляшкою по голові: натовп бешкетників влаштував лихі 90-ті в супермаркеті на очах у охоронців.

Знай.uа писав, у відомому супермаркеті смачний Круасан виявився простим шматком тіста, українці в люті: "Очікування і реальність".