Молоді батьки в Україні отримали можливість оформити документи та виплати на дитину комплексно, через «єМалятко».

Раніше для того, щоб зібрати всі потрібні документи та довідки з приводу народження дитини – а це 37 «папірців», потрібно було відвідати 11 установ. Черги і очікування робили життя новоспечених батьків неможливим.

З комплексом послуг «єМалятко» необхідно лише до 20 хвилин часу і єдина онлайн-заява на порталі «Дія», яку можна заповнити одразу в пологовому будинку. Заява дає можливість батькам новонародженого отримати до дев’яти послуг від держави.

"єМалятко", скріншот: Facebook
"єМалятко", скріншот: Facebook

Свідоцтво про народження дитини відтепер можна переглянути в «Дії».

Популярні новини зараз
Кому доведеться добровільно відмовитися від соцвиплат Суддя Тандир, який збив нацгвардійця, не хоче визнавати вину та розігрує комедію у суді Ігнорувати не можна прийти: як в Україні з 1 червня зміниться загальна мобілізація "Скарб" може знайтись у кишені кожного: які українські монети можна продати за нечувані гроші
Показати ще

Можна подати документи для державної реєстрації ФОП та ТОВ на підставі модельного статуту. При цьому реєстрація ФОП відбувається автоматично без участі державного реєстратора.

З’явилася можливість подавати заяву про внесення до реєстру права власності на об’єкт нерухомого майна (поки що лише в тестовому режимі в Харкові).

У пробному режимі працює оплата адміністративних послуг онлайн.

На порталі «Дія» також можна самостійно перевірити свої борги, штрафи за порушення ПДР та борги за виконавчими провадженнями. Тут їх можна також одразу сплатити.