Столичні школи можуть повністю перейти на електронні журнали. Про це повідомили в київській владі, розповіли у «Сніданку з 1+1».

Завдяки таким журналам батьки зможуть онлайн стежити за успішністю учнів і бачити коментарі вчителів.

Наразі, всі початкові класи користуються не паперовими, а електронними класними журналами.

«Я думаю, що це було б зручно для батьків. Я розумію, що не все виставляється у щоденник», - каже киянка Ганна.

Батьки молодших класів схвально відгукуються про нову систему: вчителі присилають домашнє завдання в електронній формі, слідкувати за успіхами дитини стало простіше. Вони також хотіли б, щоб така система діяла і для старших учнів, адже їх контролювати складніше.

Популярні новини зараз
Українців закликають зробити запаси води: нова проблема Юр'їв день 9 грудня: не вздумайте лежати і прислухайтеся до води, головні заборони свята Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Учні зізнаються, що система діє не скрізь – багато учителів нею не користуються.

У школах поки що діють паралельно і електронний, і паперовий журнали, батьки мають доступ до оцінок своїх дітей.

Заступник міністра з питань цифрового розвитку Артур Селецький каже, що електронні журнали потрібні, аби міністерство могло повністю контролювати успішність та відвідуваність учнів у школах.

Однак чи може постійний контроль з боку батьків вплинути на стосунки з дітьми?

Підлітковий психолог Сергій Чуднявцев вважає, що причиною стресу в дітей буде не форма журналу, електронна чи паперова, а реакція батьків на оцінки.

«Якщо батько чи мати при кожній поганій оцінці починає активно виражати своє невдоволення, сварити дитину, карати її, то дитина буде в стресі в будь-якому випадку. Однак, якщо ти налаштований на те, що ти лише допомагаєш своїй дитині, а не залякуєш, це лише відображення того, де і як треба допомогти. Для дітей це не стрес – вони звикли, що вся інформація зараз перебуває в цілодобовому доступі», - впевнений психолог.

Нагадаємо, на один одяг-більше 2 000 гривень: скільки коштує підготувати дитину до школи в 2021 році. Українці порахували, у скільки" влетить " зібрати дитину в школу

Як повідомляв Знай.ua, "Можна самостійно": глава Міносвіти Шкарлет розповів, як вчителю отримати надбавку до зарплати.

Знай.ua писав, 1 вересня скасовується: для українських школярів вирішили продовжити літо.