Перша леді України Олена Зеленська розмістила пост з новиною про те, що тепер і в палаці Сан-Сусі бажаючі зможуть почути українську мову в стінах архітектурного надбання Німеччини.

Олена повідомила, що це вже 26-ий аудіогід, який вона встигла презентувати, цього разу разом з Послом України Андрієм Мельником під час Всеукраїнського форуму "Україна 30. Імідж України", в межах проекту культурної дипломатії.

презентація Олени Зеленської, фото з Instagram

Палац Сан-Сусі в Потсдамі включений до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО і входить в десятку найбільш відвідуваних архітектурних пам'яток Німеччини. Щорічно в ньому буває близько 350 тисяч чоловік. Тут жив і помер прусський король Фрідріх II Великий (1712-1786). Тут же похований.

Палац Сан-Сусі, фото з dw

Популярні новини зараз

Яких сум чекати в платіжках: Шмигаль назвав граничний "максимум" ціни на тепло і гарячу воду   

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

На місяць економити 5 тисяч на опаленні: експерти знайшли спосіб скоротити витрати на комуналку

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Палац Сан-Сусі, фото з dw

"Саме за допомогою таких кроків ми розширюємо вплив українського у світі. Українці матимуть змогу доторкнутися до більшої кількості культурних та історичних пам’яток, а іноземці – відчути й побачити нашу включеність у міжнародні процеси. Звісно, культурна дипломатія – це не лише аудіогіди, а й ще одна можливість бути більш помітними у світі.", - написала Олена.

Раніше ми писали про те, що Олена Зеленська розповіла про таємну магію козацького острова Хортиця: неймовірна сила та енергетика

Нагадаємо, Володимир Зеленський згадав героїв, які загинули на Донбасі за Україну: "Завдяки вам"

Як повідомляв Знай.uа, Олена Зеленська назвала 4 головні цілі, зміни торкнуться кожного міста: "Потрібно зруйнувати...."