Упродовж липня українські АЗС знизили ціну на автогаз

Про це повідомляє інформаційний портал enkorr з посиланням на консалтингову групу "А-95".

АЗС, фото Знай.uа
АЗС, фото Знай.uа

В середньому паливо здешевшало на 2,26 грн та становить 37,14 грн за літр. Як пояснюють аналітики, таке здешевлення відбулось завдяки зростанню обсягів постачання газу на збалансованого попиту на нього. Крім того, на початку червня гуртових закупівель зменшилась на 20%, а саме з 67 тис. до 54 тис. за тону.

Найбільш всього автогаз здешевшав у мережі "Рур груп" - на 5,5 грн. Цінник на нього встановлено 36,50 грн/л. А мережа Socar опустила ціну на 2 грн/л, до 37,98 грн/л. На стільки ж ціна опустилася на станціях Rodnik.

Популярні новини зараз
Данилов запевнив у гідному ударі для Лукашенка: "Отримають відповідь, на яку не розраховували" Індія і Китай поставили путіну ультиматум щодо України: "Він це інтерпретував по-своєму" Світло доведеться економити: здорожчання електроенергії на 84% не залишить вибору, яким буде тариф для населення Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати
Показати ще

Зокрема, на АЗС ОККО і WOG автогаз здешевшав на 2 грн/л і 1 грн/л, до 35,99 і 36,98 грн/л відповідно.

Мережа "Укрнафта" зменшила ціну на 3 грн/л, до 36,95 грн/л, на станціях "Авіас" та інших — на 1,99 грн/л, до 37,92 грн/л.