Приємною новиною на фоні дефіциту та зростання вартості окремих продуктів потішили українців в середині червня. В Україні з початку червня фіксується зниження цін пропозиції на бутельовану рафіновану дезодоровану соняшникову олію.

Такі дані наводять після моніторингу ІА "АПК-Інформ". Як пояснюється, така ситуація спричинена спадом ажіотажного попиту імпортерів на даний продукт поруч зі зростанням кількості його пропозицій.

Зазначається, що українські переробні компанії, прагнучи задовольнити потреби імпортерів, мають змогу активно пропонувати на зовнішній ринок рафіновану олію завдяки здешевшанню насіння соняшнику та відсутності складнощів із його закупівлею.

Рослинна олія, кадр з відео
Рослинна олія, кадр з відео

Збільшення обсягів імпорту сировини з України посприяло тому, що низка європейських компаній наростили обсяги виробництва рафінованої дезодорованої олії, яка в умовах нижчої вартості створювала конкуренцію продукції українського походження.

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство
Показати ще

Водночас дорога та ускладнена логістика з України продовжує відігравати важливу роль у ціноформуванні. Відповідно, ціни пропозиції на бутельовану рафіновану дезодоровану соняшникову олію в зазначений період знизились на 0,1-0,15 USD/л і станом на 17 червня переважно варіюються в межах 1,90-2,10 USD/л FCA.

Рослинна олія, кадр з відео
Рослинна олія, кадр з відео

Нагадаємо, рашисти замовили шашлик у Херсоні й отримали рахунок автоматною чергою: "Вкладуться у чорні мішки для сміття"

Також ми писали, як українцям отримати необхідні довідки дистанційно: детальна інструкція ПФУ

Нагадаємо, дефіцит солі та сильне здорожчання гречки й овочів: як зміняться ціни на популярні продукти вже найближчим часом