Мобільний оператор Київстар раз на тиждень дасть можливість своїм абонентам безоплатно спілкуватись

Про це повідомила пресслужба мобільного оператора.

Офіс "Київстар", Фото з відкритих джерел
Офіс "Київстар", Фото з відкритих джерел

Як повідомили у компанії, щоб підтримати своїх абонентів, відтепер раз на тиждень вони зможуть безоплатно спілкуватись з близькими та рідними, а також отримають безлімітний інтернет. Така акція називається "Щасливий день" й триватиме до 31 серпня 2022 року.

Дана акція розповсюджується на абонентів передоплатного зв'язку лише раз на тиждень. Щоб отримати безлімітні хвилини та інтернет необхідно встановити на мобільний додаток "Мій Київстар" та на головній сторінці перейти на банер акції.

Популярні новини зараз
Українців, які відкладали долари чи євро змусять сплатити штраф: 20% від суми Виконавча служба не пощадить ухилянтів – заберуть квартиру і дружини теж "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Платити за електроенергію потрібно по-новому: постачальник послуг попередив споживачів
Показати ще

"Отримавши SMS підтвердження успішної активації, з дня підключення та впродовж наступної доби абоненти отримають нетарифіковані хвилини для дзвінків у мережі Київстар та безлімітний мобільний інтернет. Підключати «Щасливий день» можна кожні 7 днів для абонентів передплаченого мобільного зв’язку", - говориться в повідомленні.

В Київстар також зауважили, що в попередні роки акцією «Щасливий день» вже скористалось більше ніж 2,5 млн абонентів Київстар, і зараз вона стане додатковою можливістю для абонентів спілкуватись з рідними безоплатно.

Нагадаємо, Kyivstar пропонує нову послугу для своїх клієнтів.

До слова, дочекалися: Sony оголосила дату виходу ремастера "Marvel's Spider-Man" на ПК.

Раніше ми писали, що значні поліпшення: оновлення Apple iOS 16 принесе багато корисних несподіванок.