Українці зможуть отримати фінансову підтримку в розмірі 20 тисяч гривень. Кому покладаються виплати і які документи потрібно зібрати, розповідає "Пенсійний кур'єр" в соціальній мережі facebook.

Отримати фінансову підтримку від українського ветеранського фонду зможуть ветерани та їхні сім'ї, за умови отримання статусу ВПО після 24 лютого 2022 року. Для цієї категорії громадян передбачені виплати в розмірі 20 тисяч гривень. Гроші можна витратити на підтримку власної справи.

Гроші. Фото: скрін youtube
Гроші. Фото: скрін youtube

"Український ветеранський фонд запустив проєкт мікрофінансування бізнесу, який передбачає грошове відшкодування на купівлю товарів, необхідних для ведення власної справи", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз
Молодий бойфренд Ані Лорак Єгор Гліб кинув її через гроші, менеджер Кіркорова злив усе: "Не потрібна йому, як жінка" Після звільнення Лиману ЗСУ знайшли накрадений "скарб" окупантів: у таке навіть важко повірити Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися
Показати ще

Для подачі заявки на отримання виплати необхідно дотримати ряд умов: бути ветераном або членом сім'ї ветерана, бути ФОПом або самозайнятою особою і мати статус ВПО, набутий після 24 лютого 2022 року.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українці можуть отримати миттєву допомогу в розмірі до 3000 грн: Міністерство соціальної політики назвало категорії осіб і суми виплат.

Також наш портал інформував, у Пенсійному фонді України повідомили про зміну порядку обчислення стажу окремої категорії осіб: які документи треба надати.

Крім того, наш портал повідомляв, Пенсійний фонд змінив умови обов'язкового державного пенсійного страхування: як тепер відбуватиметься сплата збору.