Експерти прогнозують дефіцит деяких овочів в Україні. Все через тимчасову окупацію російськими військами південних регіонів, які постачали ранню групу овочів: молоду цибулю, моркву і буряк.

Таким прогнозом поділився перший заступник Міністра аграрної політики України Тарас Висоцький в інтерв'ю "Українському радіо".

Ряд ранніх овочів постачали саме з Херсонської та Запорізької областей, які зараз частково або повністю перебувають в окупації. У зв'язку з цим деякі овочі можуть бути в дефіциті. У той же час експерт зазначає, що загроз дефіциту базових продуктів харчування поки немає.

Фрукти та овочі. Фото: Youtube
Фрукти та овочі. Фото: Youtube

Зазначається, що в Україні посадили 182 тис.га цукрових буряків, яких буде достатньо як для внутрішнього ринку, так, можливо і для експорту в інші країни. Також в Україні є великі запаси соняшнику, тому українці будуть забезпечені олією.

Популярні новини зараз
Українських чоловіків можуть "повернути" додому вже зовсім скоро: від мобілізації не сховатися ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень" "ПриватБанк" почне знімати до 225 гривень щомісяця із клієнтів: кого торкнеться з 1 червня В Україні пенсіонерам роздають по 600 гривень: як забрати заслужені гроші
Показати ще

Магазин. Фото: скрін youtube
Магазин. Фото: скрін youtube

Стосовно картоплі, то дефіциту цього року також не передбачається. На думку фахівця, посаджених 101,1 мільйона га овоча більш ніж достатньо, щоб задовольнити попит на внутрішньому ринку.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, у ПФУ повідомили про зміни для українців, які працювали після виходу на пенсію: виплати перерахують.

Також наш портал інформував, близьких або рідних перемістили на окуповані території або депортували: кроки, які слід здійснити, щоб допомогти.

Крім того, наш портал повідомляв, роумінг без зайвих витрат, дешевий Інтернет і переклади без комісій: Шмигаль оголосив про приєднання України до єдиної зони ЄС.