Незважаючи на війну в Україні триває диджиталізація, щоб полегшити життя як простим українцям, так і власникам бізнесу. Так, у Міністерстві цифрової трансформації розповіли про нову послугу для підприємців на порталі "Дія".

Так, на порталі "Дія" запустили нову послугу єДекларація, яка дозволить полегшити життя українським підприємцям.

Додаток "Дія". Фото: скрін youtube
Додаток "Дія". Фото: скрін youtube

"Це документ, який під час воєнного стану замінить 374 види дозвільних документів, необхідних для роботи підприємців: ліцензії, дозволи, сертифікати, свідоцтва, посвідчення, висновки і т.д. Подати єДекларацію можна в "Дії" за кілька кліків і безкоштовно. Вона не потребує розгляду чиновником, і ви відразу можете почати працювати", - йдеться в повідомленні.

Популярні новини зараз
Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції" Євген Кошовий з "Кварталу 95" ледь не розревівся, виїхавши до Варшави: "Нікуди повертатися" Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" Ведуча Василіса Фролова поділилася своїм чотиримісячним болем: "Відрізало і заніміло"
Показати ще

У відомстві зазначили, що подати єДекларацію можуть підприємці, у яких закінчився термін дії дозвільних документів до початку війни, які планують вести діяльність, що вимагає ліцензію, а також ті, хто змінив вид діяльності під час війни.

"Швидко, зручно, без бюрократії і ходіння по кабінетах", - додали у відомстві.

Раніше інформаційний портал Знай писав, виплата пенсій на окупованих територіях: у ПФУ зробили важливу заяву.

Також ми писали, у США поговорили з офіційним Києвом про обмеження на використання зброї: бояться провокацій росіян.

Крім того, ми повідомляли, українські військові хірурги провели операцію, яка не має аналогів у світі - воїни вже ходять по палаті.