Перше питання, яке хвилює громадян, чи будуть затримки виплати пенсій в умовах воєнного стану та на що у майбутньому розраховувати. На це питання в ефірі Єдиних новин відповів голова правління Пенсійного фонду України Євгеній Капінус.

Зі слів голови, попри воєнний стан, ніяких затримок у виплаті пенсій не було, а навпаки, в попередні місяці, березень, квітень, виплати здійснювались з випередженням графіку. "Я дуже вдячний за те, що бізнес в сьогоднішніх умовах вчасно сплачує внески", - сказав він.

Держава вчасно свої обов'язки, тому пенсіонери вчасно отримують свої виплати, а також немає передумов для затримки виплат, резюмував він.

Він також зауважив, що під час нарахування пенсій були враховані всі перерахунки та індексація, а саме: зростання мінімальної зарплати, прожиткового мінімуму, та щорічна індексація відбулась на 14%. зокрема, у деяких категорій громадян пенсії у березні збільшились на 380 грн, а середня виплата становила 4370 грн.

Популярні новини зараз
Європа убезпечить Україну від ядерної загрози Кремля, поставка спорядження вже почалася Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Лукашенко не жилець на білому світі так само, як і путін, - астролог Влад Росс Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба"
Показати ще

Пенсійний фонд на сьогодні виконує всі зобов'язання у повному обсязі, передбачені законом. Крім того, 25 травня планується завершити фінансування пенсій у травні, а фінансування пенсій червня розпочнеться 02.07.2022, повідомив голова правління.

Нагадаємо, не всі банки підходять: українцям розповіли, як перевести виплату пенсії на банківську карту, що варто врахувати під час вибору банку.

До слова, українцям прямо на вокзалі будуть роздавати грошову допомогу: хто та як може отримати, названо суми.

Раніше ми писали, пенсіонер з-під Ізюма втратив все, у його дім влучили, залишилась собака: "Кацапня, смердюча"