Міністерство соціальної політики розширює коло осіб, які постраждали від війни і мають право на соціальну допомогу. Про це йдеться в повідомленні пресслужби відомства в соціальній мережі facebook.

Глава Мінсоцполітики Марина Лазебна провела зустріч з Метью Холлінгвортом, координатором з надзвичайних операцій Всесвітньої продовольчої програми для України. Під час ВТС сторони домовилися розширити співпрацю і розширити коло одержувачів додаткової державної допомоги.

Гроші. Фото: скрін youtube
Гроші. Фото: скрін youtube

У Мінсоцполітики запропонували не обмежуватися допомогою тільки внутрішньо переміщеним особам і закликали виплачувати допомогу наступним категоріям:

  • людям на тимчасово окупованих територіях;
  • людям на територіях, де відбуваються активні бойові дії;
  • людям на деокупованих територіях, які не реєструвалися як внутрішньопереміщені особи.

Популярні новини зараз
Тепер місяцями голодувати? З карток "Ощадбанку" зникають по 25 тисяч гривень Жінка побачила "щось" на дитячому знімку свого чоловіка - у це ніхто не може повірити ПриватБанк почав блокувати карти всім без розбору, клієнти розгублені: "Тупо і без пояснень" Нафтогаз зробив важливу заяву перед оплатою комуналки українцями: зверніть увагу на квитанції
Показати ще

Заявку на отримання допомоги можна буде подати вже наприкінці травня через інформаційну платформу "єДопомога".

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, український контент менше блокуватимуть у Facebook та Instagram: Михайло Федоров розповів, про що домовився з Meta.

Також наш портал інформував, Микола Кулеба розповів щасливе продовження історії про брата і сестру, яка зворушила Україну: "Знову допомагає".

Крім того, ми повідомляли, всю сім'ю закрив у підвалі, а дочку ґвалтував разом з поплічниками - СБУ викрило окупанта, який скоїв низку злочинів.