Тарифи на доставку: в "Укрпошті" зробили заяву, до чого готуватися клієнтам

"Укрпошта" буде намагатися утримати тарифи на поштові пересилки на діючому рівні. Для цього запущений спільний проект з "Укрзалізницею" під назвою "Залізна пошта". Ігор Смілянський заявив, що незважаючи на різкий стрибок цін на паливо, вартість пересилання постараються утримати вже на діючому рівні.

Укрпошта. Фото: скрін youtube
Укрпошта. Фото: скрін youtube

Андрій Бедняков з "Орел і Решка" сказав, Чому путін ненавидить Маріуполь, а місто любить Україну: "Люди туди не хочуть"

Кожен день українці із завмиранням серця спостерігають за ситуацією в Маріуполі і на заводі "Азовсталь". Доля полонених героїв "Азова" не може не чіпати душу так само, як і доля маріупольчан. Ціле місто людей залишилося без будинків. Багато жителів Маріуполя досі зберігають ключі від квартир, яких вже немає. А ошалілий путін і його орда так і продовжують знищувати місто.

Популярні новини зараз
Руслан Сенічкін висміяв росіян, які самі ж себе "демілітаризували": "Оператор ППО ввів власні координати" Легенда "Танці з зірками" Влад Яма показав райську ідилію з дружиною і сином на березі океану: "Як не думати про минуле" Жінка вирішила довести, наскільки "хороше" життя в росії, запивши ложку солі "санкціонкою": "І г*вна не проблема тяпнути" "В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро
Показати ще

Андрій Бедняков, фото: Instagram
Андрій Бедняков, фото: Instagram

Найбільша в історії група судекспертів з Гааги приїхала в Україну: підтримка в зборі доказів і опитуванні свідків

Гаазький суд направляє команду з 42 експертів для розслідування ймовірних військових злочинів в Україні. Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан заявив, що команда активно розслідувати злочини, що підпадають під юрисдикцію Міжнародного кримінального суду і забезпечувати підтримку української влади.

Евакуація українців. Фото: YouTube
Евакуація українців. Фото: YouTube

Мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, що ступив на землю України: "Предки заберуть їх"

Українська мольфарка провела обряд на смерть кожного солдата рф, який прийшов на територію нашої країни. Переможниця 13 сезону "Битви екстрасенсів" мольфарка Олена Стеценко здійснила обряд, після якого живими з української землі російські окупанти не повернуться.

Мольфарка. Фото: Telegram
Мольфарка. Фото: Telegram

Антон показав, як на нього впливають пенсіонерки: "Бабки в житті не головне"

У четвер, 19 травня 2022 року, в Україні на офіційному рівні, вже не перший рік, святкується День вишиванки. Сотні зірок шоу-бізнесу, політиків, працівників комунальних служб, інших державних установ і прості люди перевтілюються, з вишиванкою на тілі. Антон Wellboy - не виняток.

Антон Wellboy, фото: Instagram
Антон Wellboy, фото: Instagram