Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров сьогодні, 19 травня, повідомив, що блокувань українського контенту у Facebook та Instagram буде значно менше.

Відповідну заяву Михайло Федоров зробив після зустрічі з президентом Meta з глобальних питань. Зазначається, що наразі перемовники вже досягли певних домовленостей і найближчим часом буде багато рішень.

Зокрема, мова йде про матеріали про полк "Азов". Як зазначив Михайло Федоров, вони вже сформували стратегічні плани для співпраці. За його словами, першим кроком стане відкриття офісу в Україні.

Михайло Федоров, кадр з відео
Михайло Федоров, кадр з відео

Крім того, у переговорах піднімалися такі теми, як боротьба на інформаційному фронті, підтримка платформи UNITED24 тощо.

Популярні новини зараз
Відомий астролог зазначив, які міста України у небезпеці: ворог буде спрямовувати ракети Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите ПриватБанк мовчки закриває рахунки клієнтів, погашаючи "залишками" кредити: що відбувається Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі"
Показати ще

"Розповідаю деталі зустрічі з Президентом з глобальних питань компанії Meta Ніком Клеггом. Ми вже сформували стратегічні плани для співпраці — відкриття офісу в Україні (дуже цього чекаємо!), боротьбу на інформаційному фронті, підтримку платформи UNITED24 та інше. Війна вимагає сміливих рішень і дій.", - йдеться у його повідомленні. Михайло Федоров

Нагадаємо, Микола Кулеба показав зворушливу зустріч брата і сестри, які не бачилися від початку війни: жила з уламком в голові

Також ми писали, де і як проводитимуть національний мультипредметний тест: Міністерство освіти і науки України затвердило наказ

Нагадаємо, в Україні з 16 травня змінилися правила ПДР: "В час війни не варто забувати про безпеку"