Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров сьогодні, 19 травня, повідомив, що блокувань українського контенту у Facebook та Instagram буде значно менше.

Відповідну заяву Михайло Федоров зробив після зустрічі з президентом Meta з глобальних питань. Зазначається, що наразі перемовники вже досягли певних домовленостей і найближчим часом буде багато рішень.

Зокрема, мова йде про матеріали про полк "Азов". Як зазначив Михайло Федоров, вони вже сформували стратегічні плани для співпраці. За його словами, першим кроком стане відкриття офісу в Україні.

Михайло Федоров, кадр з відео
Михайло Федоров, кадр з відео

Крім того, у переговорах піднімалися такі теми, як боротьба на інформаційному фронті, підтримка платформи UNITED24 тощо.

Популярні новини зараз
Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" Руслан Сенічкін висміяв росіян, які самі ж себе "демілітаризували": "Оператор ППО ввів власні координати" Олексій Арестович зізнався, що його життя висіло на волосині з початку війни з рф: "Негідники з Офісу Президента" Ведуча Василіса Фролова поділилася своїм чотиримісячним болем: "Відрізало і заніміло"
Показати ще

"Розповідаю деталі зустрічі з Президентом з глобальних питань компанії Meta Ніком Клеггом. Ми вже сформували стратегічні плани для співпраці — відкриття офісу в Україні (дуже цього чекаємо!), боротьбу на інформаційному фронті, підтримку платформи UNITED24 та інше. Війна вимагає сміливих рішень і дій.", - йдеться у його повідомленні. Михайло Федоров

Нагадаємо, Микола Кулеба показав зворушливу зустріч брата і сестри, які не бачилися від початку війни: жила з уламком в голові

Також ми писали, де і як проводитимуть національний мультипредметний тест: Міністерство освіти і науки України затвердило наказ

Нагадаємо, в Україні з 16 травня змінилися правила ПДР: "В час війни не варто забувати про безпеку"