Міністерство освіти і науки затвердило перелік населених пунктів України, у яких буде сформовано попередню мережу тимчасових екзаменаційних центрів для проведення національного мультипредметного тесту.

Як повідомили на офіційній сторінці відомства, відповідний наказ МОН від 16 травня 2022 року №445 підписав Міністр Сергій Шкарлет.

"Перелік населених пунктів, у яких безпекова ситуація дозволяє провести НМТ, визначено обласними військовими адміністраціями на запит МОН.", - зазначають там. МОН

ЗНО. Фото: YouTube
ЗНО. Фото: YouTube

Згідно з попередніми даними, тестування проходитиме у 20 областях України та м. Києві. Адже на цей час неможливо провести НМТ у Донецькій, Луганській, Харківській, Херсонській областях та АР Крим.

Популярні новини зараз
Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції" Максим Галкін показав вічно молоду дружину Аллу Пугачову - з кожним роком все красивіша: "Очей не відірвати" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

"Учасники, які не зможуть дістатися до місць проведення основної сесії НМТ, зможуть подати заявки для участі в додатковій або спеціальній сесіях тестування. З міркувань безпеки назви населених пунктів, де відбудуться тестування, не оприлюднюються.", - йдеться у повідомленні. МОН

У відомстві додають, що учасники на своїх інформаційних сторінках з 20 травня до 7 червня включно матимуть змогу підтвердити бажання взяти участь у НМТ і вибрати з наданого переліку найзручніший для доїзду населений пункт.

Скріншот: facebook.com/UAMON
Скріншот: facebook.com/UAMON

Нагадаємо, у Києві змінилися правила проїзду в громадському транспорті: як працюватиме електронна оплата з 16 травня

Також ми писали, в Україні з 16 травня змінилися правила ПДР: "В час війни не варто забувати про безпеку"

Нагадаємо, Юрій Романенко застеріг від неоднозначної реформи: населення і бізнес відчують тиск