Глава УГКЦ Блаженніший Святослав втішив українців пророчими словами. Він заявляє, що справжня потіха до українського народу прийде тоді, коли буде усунено причину смутку, чим успішно займаються українські воїни.

На своїй сторінці в соцмережі Фейсбук Блаженніший Святослав Шевчук звернувся до всіх українців зі словами підтримки. Зараз не час опускати руки, адже наша перемога буде, а ворог отримає своє покарання.

"Справжня потіха – це не просто якесь тимчасове забуття про біду, а усунення причини смутку. Тому навіть частина книги пророка Ісаї називається книгою потіхи народу. Вона починається словами: "Потішайте, потішайте мій народ, тому що неволя скінчилася".", - йдеться у повідомленні. Блаженніший Святослав

Блаженніший Святослав, facebook.com/head.ugcc
Блаженніший Святослав, facebook.com/head.ugcc

Блаженніший Святослав звернувся до небесних сил, щоб ворога було вигнано з нашої Батьківщини якнайшвидше. Глава УГКЦ благає Господа про те, щоб українці мали сили вистояти перед кровожерливим окупантом.

Популярні новини зараз
Українці втрачають доступ до заощаджень: ПриватБанк масово блокує рахунки, хто у зоні ризику Рішення прийнято: тарифи на електроенергію зростуть вже зовсім скоро - на що чекати з 1 червня Варус, Сільпо, АТБ вразили ціною борщового набору: "Не такі дорогі ті черешні по 1200 грн" Віктор Ющенко звинуватив Юлію Тимошенко у економічному занепаді України: "Вкрала 15 років"
Показати ще

"Справжньою потіхою для України буде її перемога. Той момент, коли Господь утре сльози дітей, матерів, батьків України, настане тоді, коли останній ворог буде вигнаний із нашої Батьківщини. Тому ми сьогодні закликаємо Духа Святого, Утішителя, щоб дав нам силу вистояти і приніс Україні мир.", - написав він. Блаженніший Святослав

Нагадаємо, глава УГКЦ Блаженніший Святослав пояснив, що насправді стоїть за допомогою українцям: "Діляться останнім"

Також ми писали, Блаженніший Святослав навчив українців протистояти дияволу, який прийшов на нашу землю: "До перемоги!"

Нагадаємо, Блаженніший Святослав попередив про кару для тих, хто купує награбоване: "Такий народ ніколи..."