Олексій Арестович для багатьох українців є потужним заспокійливим. Його повільний м'який голос, досвід і знання вселяють впевненість в те, що він знає, що говорить.

Також ходять чутки і про екстрасенсорні здібності Арестовича, які відкидають багато експертів і тарологи. Вони кажуть, що це не вищі сили, це дійсно його знання і якась допомога Всесвіту, яка допомагає йому доносити думки до оточуючих.

Про це повідомляв Знай.uа.

Олексій Арестович, фото з соцмереж
Олексій Арестович, фото з соцмереж

Однак, багатьма улюбленого Арестовича стало набагато менше в медіа-полі. Мова йде не про його стріми з Макром Фейгіним - там Олексій з'являється буквально кожного дня. Стало менше саме радника глави ОП Олексія Арестовича. Якщо раніше він кожного дня проводив брифінг, а іноді ще й вранці і ввечері випускав по відео, то зараз це спостерігається дуже рідко.

Популярні новини зараз
Жінка підхопила смертельну "чорну ногу": просто працювала на городі Організм віддячить: чому дієтологи радять їсти страви з картоплі лише у свята Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон
Показати ще

Причинами такого зникнення Олексія поцікавився ведучий Юрій Третяк у тарологині Людмили Хомутовської.

Людмила Хомутовська, фото Знай.uа
Людмила Хомутовська, фото Знай.uа

"Там є графік, він виходить за графіком. Він ним керувати не може, адже це робить вищестояще начальство. Тому це розпорядження начальства",- розклавши карти сказала Хомутовська.

Нагадаємо, що тарологиня розповіла про майбутнє Олексія Арестовича і пояснила його талант "ясновидця": "Він Кролик, а ми бачимо тільки верхівку".

Раніше ми повідомляли, що в ОПУ розповіли, чекати чи ядерного удару по Києву - не ведіться на страшилки.