Через війну мільйони українців зіткнулися з цілою купою переживань. Однак, важливо пам'ятати, з якими б емоціями ви не зіткнулися у цей період - це все є нормою.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНа instagram-сторінці "Сніданок з "1+1" зібрали корисні та дієві поради, як допомогти близькій людині у важкій ситуації та надати психологічну допомогу.
Якщо ви раптово помітили різкі перепади настрою у людини, які є для неї нехарактерними, то підійдіть і поговоріть з нею. Важливо сказати, що ви переживаєте за неї, і хочете допомогти. Знайдіть місце де можна поговорити сам на сам, і вам ніхто не заважатиме.
Важливо дати людині зрозуміти, що ви готові вислухати її без осуду та попри все підтримаєте. Під час бесіди цікавтеся її почуттями та думками, дайте людині простір виплеснути всі свої емоції. Скажіть, що не потрібно картати себе за те, що зараз вона не може самостійно вийти з цього стану та запевніть її, що звертатися за допомогою не соромно, а нормально.
Поспілкувавшись та встановивши контакт, запропонуйте людині свою допомогу та підтримку. Важливо, дати людині позбутися почуття безнадії та самотності.
Якщо людина перебуває у несприятливому стані понад два тижні, і це негативно впливає на її повсякденне життя, попросіть її звернутися за допомогою до фахівців. За можливості протягом певного часу поспостерігайте за станом людини та з'ясуйте чи з'явився якийсь результат.
Також Знай повідомляв, якщо людина втратила свідомість: у МОЗ дали інструкцію - це повинен знати кожен
Раніше Знай писав, Дмитро Карпачов закликав батьків не сварити дітей під час війни: "Не треба робити боляче"