Міністерство економіки України повідомило неприємну новину для українських водіїв - підвищено ціни на бензин і дизпаливо. Також оприлюднено їхню середню вартість станом на 5 травня.

Згідно з опублікованими Міністерством економіки України даними, середня вартість бензину становить 31,19 грн/л і дизпалива – 35,63 грн/л. З них обчислюється гранична ціна реалізації пального на автозаправних станціях на початок травня.

АЗС, фото: facebook.com/okkoua
АЗС, фото: facebook.com/okkoua

Відповідно, як зазначають у відомстві, з урахуванням граничних торгових націнок, максимальна ціна на "звичайний" бензин для його продажів через мережу АЗС не повинна перевищувати 37,69 грн/л, а на "звичайне" дизпаливо - 42,63 грн/л.

Стосовно преміальних марок пального, то вони можуть реалізовуватися з 5%-ною надбавкою. Тому на бензин А-95 слід очікувати ціну у розмірі 39,57 грн/л, а дизпалива - 44,76 грн/л.

Популярні новини зараз
Кирило Буданов пояснив, чи варто чекати наступу з Білорусі Тариф на газ у грудні змінили: хто платитиме по-старому, а хто дорожче "Я воював, су*а, бл*": п'яні харківські чиновники вирішили, що війна вже скінчилася та влаштували раллі містом Аліна Гросу розповіла про операції на обличчі та вперше показала себе натуральною: "Мене хтось все одно любитиме"
Показати ще

Раніше повідомлялося про дефіцит пального на автозаправних станціях. Попри величезні черги заправитися вдавалося не всім. Крім того, було прийнято рішення видавати лише по 10 л пального на автомобіль. Відповідні заяви опублікували найбільші мережі України.

Ціни на бензин, Мінекономіки
Ціни на бензин, Мінекономіки

Раніше Знай писав, дефіцит пального на АЗС: мережі WOG та ОККО оголосили суворі обмеження. Відтепер автозаправні мережі будуть продавати по 10 л пального на добу за наявності картки лояльності чи застосунку

Також ми писали, у Києві дефіцит палива на заправках: водії стоять у довжелезних чергах, але повертаються ні з чим

Нагадаємо, "Нема чого без діла гасати по Києву", - волонтер звернуся до столичних автомобілістів не створювати черги на АЗС