З початку повномасштабної війни в Україні, яку розгорнула росія 24 лютого 2022 року в столиці нашої країни зупинився весь громадський транспорт, а метро стало використовуватися, як укриття.

З часом, рух на багатьох маршрутах став відновлюватися, як і рух поїздів метро. Однак, проїзд був безкоштовним у громадському транпорті. Звичайно, це теж створювало навантаження на економічний стан міста і країни.

Громадський транспорт, фото: Знай.ua
Громадський транспорт, фото: Знай.ua

З 16 травня в Києві хочуть відновити плату за проїзд у громадському транспорті.

Відповідний проєкт рішення опублікували на сайті Київради.
У проєкті йдеться про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в пасажирському транспорті Києва.

Популярні новини зараз
Тренер "Ліги сміху" Ігор Ласточкін пояснив, за що так жорстоко росіяни мстять українцям: "Вони в нужниках тонуть..." Українці майстерно знущаються над орками на Херсонщині: одразу й не помітиш Мішель Андраде з "Орел і Решка" після розставання з Потапом розповіла про нову втрату: "Люди показують туалет" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Це рішення ще належить підтримати депутатам Київради, так як проєкт "Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті в Києві незалежно від форм власності" ще переуває на розгляді у комісії.

Проєкт рішення
Проєкт рішення

Нагадаємо, що волонтер попросив столичних автомобілістів не створювати черги на АЗС.

Раніше ми повідомляли, де в Києві купити свіжі овочі і м'ясо в травні: розклад продуктових ярмарків по районах.

Також стало відомо, чи нараховуватимуть борги за комунальні послуги, якщо житло зруйнували окупанти рф.