Національний банк України заявив про послаблення обмежень на купівлю валюти, які були введені у зв'язку з воєнним станом. Про це йдеться в повідомленні пресслужби НБУ в соцмережі facebook.

НБУ поступово послабить деякі обмеження у фінансовій сфері, введені раніше у зв'язку з воєнним станом. Так, з 22 квітня страховим компаніям дозволено купувати іноземну валюту з метою перерахування коштів за певними видами страхування. Дозволено купувати іноземну валюту для виплат з медстрахування в інших країнах.

Нацбанк, зима - фото Знай.ua
Нацбанк, зима - фото Знай.ua

Як зазначили в Нацбанку, є у вигляді операції зі здійснення страхової виплати за договорами страхування виїжджаючих за кордон осіб на рахунки асистуючих компаній-нерезидентів.

Валюта. Фото: скрін youtube
Валюта. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз
Віталію Кіму приготуватись? Пропагандисти проговорились про наступну цiль в Україні Ігор Стрєлков-Гіркін опустив бойовий дух окупантів на саме дно, вже готуються до здачі Калінінграда Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

У зв'язку з цим клієнтів, які оформили договір медичного страхування і виїхали за кордон чекають зміни. Якщо раніше через валютні обмеження їм було потрібно самим оплачувати медпослуги, після чого страховик відшкодовував розтрати, то тепер самостійно нічого платити не потрібно.

Раніше Знай писав, село в Київській області пішло під воду після початку російської агресії: місцеві були змушені прорвати дамбу.

Також наш портал повідомляв, чи зобов'язані школярі відвідувати онлайн-уроки під час війни: батькам дали вичерпну відповідь.

Крім того, наш портал інформував, що Національний банк розповів про важливі зміни в платежах українців: приємно здивовані.