Вступ України до Європейського Союзу в 2024 році, скасування квот і мит європейцями і США для української продукції.

Про такі плани України розповіла перший віце-прем'єр-міністр - міністр економіки Юлія Свириденко.

Юлія Сивириденко розповіла, що Міністерство економіки спільно з українськими економістами та офісами "Великої Четвірки" запропонувало ключові принципи для післявоєнного відновлення та розвитку України.

Міністр економіки України Юлія Свириденко. Фото: facebook.com/yulia.svyrydenko
Міністр економіки України Юлія Свириденко. Фото: facebook.com/yulia.svyrydenko

"Перше, Україна повинна отримати повний доступ до ринків країн G7 і Євросоюзу. Тобто, для наших товарів уряд цих країн повинні скасувати всі квоти та імпортні мита, в тому числі - захисні та антидемпінгові", - зазначила Юлія Свириденко.

Популярні новини зараз
"Бусифікації" кінець? Верховна Рада взялася за перевірку зловживань ТЦК Українцям з бронюванням почали вручати повістки: чи можуть забрати ТЦК – пояснення юриста Підвищення соціальних виплат: хто отримає більше грошей Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу
Показати ще

Другим кроком стане повноцінний вступ України до Європейського Союзу вже в 2024 році. Відзначимо, що перша частина цього процесу вже почалася.

Україна-ЄС Фото: facebook.com/stefanchuk.official
Україна-ЄС Фото: facebook.com/stefanchuk.official

"Ми розраховуємо отримати статус кандидата на вступ до ЄС вже влітку цього року. Перша частина нашої заявки вже подана. Такими ж стрімкими темпами ми виконаємо всі вимоги України як майбутнього члена ЄС. Це наш шлях справжньої демократії і свободи", — підкреслила міністр економіки Юлія Свириденко.

Нагадавши, Україна очікує надання статусу кандидата на вступ до ЄС у червні-Ольга Стефанишина

Також портал Знай повідомляв, Польща вводить ембарго на російське вугілля-закон вже підписаний президентом

Раніше портал Знай писав, зустріч Зеленського з чиновниками ЄС: прем'єр Словаччини розповів деталі переговорів