Напевно, все всі чули про допомогу від держави у розмірі 6500 гривень українцям, що втратили змогу працювати. Наразі вже близько п'яти мільйонів громадян подали заявку на отримання цих коштів.

Сьогодні ми розповімо, як перевірити статус вашої заявки, передає портал "Техно.фан".

На початку кожна заявку на отримання допомоги у розмірі 6500 грн ретельно перевіряється за допомогою реєстрів. Аби даремно не чекати допомоги ви можете подати запит до Міністерства цифрової трансформації, аби дізнатись чи є ви у списках Реєстрів одержувачів.

Додаток "Дія". Фото: Youtube
Додаток "Дія". Фото: Youtube

У такому запиті необхідно вказати ПІБ та свій ідентифікаційний номер. Міністерство намагається якнайшвидше відповідати за запити.

Популярні новини зараз
Перебої з поставками та ціновий колапс: соняшникова олія може повторити долю курячих яєць Тарифи на світло: скільки доведеться платити українцям під час постійних відключень Весь цей час ми помилялися: як правильно готувати гречку, щоб вона не втратила смаку і не розварилася Власників генераторів почнуть штрафувати через законодавство: суми сягають 500 тисяч гривень
Показати ще

Варто нагадати, що допомогу від держави у розмірі 6500 грн можуть отримати працевлаштовані громадяни та ФОП усіх груп, що працюють на території 12 прифронтових областей та Києва.

Кошти мають надійти протягом 10 днів. Проте, громадяни, які подали заявки наприкінці березня досі чекають своїх коштів. Це пов’язано з тим, що Мінекономіки ще не перерахувало банкам відповідні кошти.

Нагадаємо, безкоштовний проїзд для українців: в яких країнах можна заощадити на поїзді або автобусі, умови

Також Знай писав, 12800 у Німеччині, і 6400 гривень у Чехії: скільки українським біженцям платять у країнах ЄС

Раніше Знай повідомляв, українські переселенці зіткнулися з проблемами у Польщі: обмежені вакансії та черги до шкіл