Українським виробникам картоплі довелося знизити ціну на свою продукцію. Зараз картопля для українців постачається за помірну вартість. Причиною зниження вартості картоплі стало стрімке погіршення якості цього овоча у сховищах, передає east-fruit.com.

Український ринок наразі відзначається надмірною пропозицією картоплі. Місцеві фермери намагаються якомога швидше реалізувати свою продукцію, оскільки вона псується.

Станом на початок квітня оптові ціни на картоплю в Україні знизилися до 4−10 гривень за кілограм. В середньому це на 18 відсотків дешевше, ніж навіть минулого тижня.

Картопля
Картопля

При цьому зниження вартості торкнулося як поставників імпортної, так і місцевої картоплі.

Популярні новини зараз
Без каші не залишимося: в Україні оновили ціни на соняшникову олію, гречку та курячі яйця Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" Притягують проблеми, злидні та сварки в сім’ї: які 7 рослин варто негайно викинути за двері 600 тисяч гривень за "зараз проїдемо": українським водіям виписують новий штраф, догралися
Показати ще

В оптових компаніях розповіли, що наразі на українському ринку є пропозиція якісної торішньої картоплі, привезеної з Польщі. Причому ціна на імпортну продукцію тримається в тому ж діапазоні, що й на картоплю вітчизняних виробників.

Дорога картопля, фото: Telegram
Дорога картопля, фото: Telegram

У порівнянні з минулорічними цінами за аналогічний період, картопля в Україні коштує в середньому на четверть дешевше.

Фермери стверджують, що це не остаточна пропозиція, і цілком можливе подальше зниження ціни на основний продукт харчування українців.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, 47 гривень за лимони і 77 за молоду картоплю: які цінники в супермаркетах на овочі та фрукти у квітні.

Також ми писали, ціни на борщовий набір зросли з початку року на 20 гривень: як і з чого тепер готувати борщ.

Нагадаємо, чи загрожує Україні дефіцит яєць, м'яса та овочів під час війни: прогноз Мінагрополітики на найближчі місяці.