У зв'язку з початком війни в Україні різко впав прибуток у багатьох компаній і підприємців, деякі змушені припиняти діяльність або скорочувати штат. У такій ситуації виявився популярний інтернет-магазин Rozetka. Засновник магазину Владислав Чечоткін написав листа своїм співробітникам, в якому повідомив про рішення звільнити більшу частину команди через наслідки війни. Про це повідомляє ain.ua.

Владислав Чечоткін заявив, що через війну щомісячний оборот компанії впав в 170 разів - з 4 млрд гривень до 23 млн грн. При цьому він зазначив, що робота магазину практично заблокована - магазини знищені, склади заблоковані, а доставка працює з перебоями.

ROZETKA. Фото: скрін youtube
ROZETKA. Фото: скрін youtube

Засновник Rozetka заявив, що з початку війни компанія втратила 25 магазинів - вони повністю зруйновані і розграбовані російськими окупантами. Склади, які знаходяться навколо Києва заблоковані, а попит на товари різко впав, українці практично нічого не купують.

Варто відзначити, що до цього Rozetka почала розпускати свій IT-відділ через неможливість платити зарплати. При цьому Владислав Чечоткін не опускає руки і заявляє, що спробує знову запустити бізнес.

Популярні новини зараз
У Китаї визнали незалежність Брянської народної республіки: "А Москва тепер бомбить за це" 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше" Чому не можна залишати зарядне в розетці без телефону: українці ризикують щодня У жодному разі не просіть це в новорічну ніч: які бажання не виконають Чорний Кролик та Кіт
Показати ще

Раніше Знай писав, уряд виплатив авансом квітневі пенсії, але не всім – хто отримає гроші завчасно.

Також ми писали, допомога на поховання пенсіонера: у ПФУ розповіли українцям, як отримати допомогу під час війни.

Нагадаємо, отримати пенсію або забрати посилку: "Укрпошта" показала в яких областях і як працюють відділення, карта.