Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні до нації запевнив, що цього року в Прощену Неділю українці заріклися - не збираються пробачати і ніколи не пробачать російських загарбників.

Як відомо, православні 6 березня відзначають так звану Прощену неділю. Проте українці не пробачать сотні й сотні жертв, тисячі й тисячі страждань. І народ впевнений, що й Бог не пробачить жахливих злочинів проти мирного населення.

«Ми не пробачимо розстріляних житлових будинків, не пробачимо ракети, яку наша ППО збила сьогодні над Охматдитом, і ще більше 500 інших таких ракет, які вдарили по нашій землі, по наших людях, дітях. Ми не пробачимо розстріли беззбройних людей, руйнацію інфраструктури, сотні жертв, тисячі й тисячі страждань, і Бог не пробачить – ні сьогодні, ні завтра, ніколи. І замість прощеного буде судний день, я впевнений в цьому", - зазначив президент України.

Також Знай повідомляв, Зеленський домовився з Маском про доставку нових терміналів Starlink і запросив його в Україну - "Після війни".
Президент України запевнив Ілона Маска, що українці дуже вдячні йому за підтримку.

Популярні новини зараз
25 березня українці знову залишаться без світла: навіщо це роблять і коли приготувати ліхтарики Рішення прийнято – в Україні злетить тариф на електроенергію з 1 квітня 2023 року Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс
Показати ще