Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні до нації запевнив, що цього року в Прощену Неділю українці заріклися - не збираються пробачати і ніколи не пробачать російських загарбників.

Як відомо, православні 6 березня відзначають так звану Прощену неділю. Проте українці не пробачать сотні й сотні жертв, тисячі й тисячі страждань. І народ впевнений, що й Бог не пробачить жахливих злочинів проти мирного населення.

«Ми не пробачимо розстріляних житлових будинків, не пробачимо ракети, яку наша ППО збила сьогодні над Охматдитом, і ще більше 500 інших таких ракет, які вдарили по нашій землі, по наших людях, дітях. Ми не пробачимо розстріли беззбройних людей, руйнацію інфраструктури, сотні жертв, тисячі й тисячі страждань, і Бог не пробачить – ні сьогодні, ні завтра, ніколи. І замість прощеного буде судний день, я впевнений в цьому", - зазначив президент України.

Також Знай повідомляв, Зеленський домовився з Маском про доставку нових терміналів Starlink і запросив його в Україну - "Після війни".
Президент України запевнив Ілона Маска, що українці дуже вдячні йому за підтримку.

Популярні новини зараз
Безліч країн вибухнули ненавистю до росії: всі згадали про смерть і страждання, які сіють окупанти Стосується всіх клієнтів: "Нафтогаз" попередив про важливе нововведення Пільговий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" пояснили, як підключити Як зменшити платіжку за світло, користуючись бойлером – українцям дали дієві поради
Показати ще