Силам ЗСУ вдалося розгромити поблизу Миколаєва батальйонно-тактичну групу окупантів, до складу якої входили українські військові перебіжчики. Всі вони у 2014 році перейшли на бік Кремля під час окупації Криму. Про це розповіли у прес-службі СБУ.

Як зазначається, весь час до цього зрадники переховувалися (проживали) на тимчасово окупованій території, оскільки на території України на них чекала б в'язниця.

Їхні особи вдалося встановити завдяки захопленій разом з колоною військовою документацією.

Скрін, Facebook СБУ
Скрін, Facebook СБУ

"Карма в дії! Під Миколаєвом українські силовики розгромили батальонно-тактичну групу окупантів. Більшість її особового складу – колишні українські військові, які у 2014 році зрадили нашу державу і перейшли на бік РФ у Криму. Відтоді СБУ поіменно визначила кожного зрадника і чекала нагоди, щоб покарати їх, оскільки вони переховувалися на тимчасово окупованій території. Тепер путін допоміг СБУ притягнути винних до відповідальності – сам відправив зрадників на вірну смерть в Україну", - зазначили в СБУ.

Популярні новини зараз
Українців 50+ хочуть звільнити від мобілізації — замінять на молодих Настав час "розхльобувати": водоканали попередили про нове підвищення тарифів Українці можуть залишитися без газу через борги сусідів: газовики відключають майже цілі під'їзди Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми
Показати ще

Також до рук українців потрапили таблиці позивних, номери мобільних телефонів, флеш носії, SIM-картки та особисті документи російських загарбників.