Вночі, 4 березня російські окупанти прорвалися в місто Енергодар в Запорізькій області і почали обстрілювати ЗАЕС, яка вважається однією з найбільших в Європі. З цього приводу Володимир Зеленський записав термінове звернення.

Володимир Зеленський заявив, що Росія Це перша у світовій історії країна, яка свідомо обстрілює атомну електростанцію. Він зазначив, що можливий вибух призведе до загибелі Європи. Український президент закликав ЄС прокинуться і діяти, оскільки російські танки, обладнані тепловізорами, ведуть вогонь по атомних блоках. І вони точно знають куди стріляють.

Володимир Зеленський. Фото: скрін youtube
Володимир Зеленський. Фото: скрін youtube

Володимир Зеленський підкреслив, що для порівняння на Чорнобильській АЕС вибухнув тільки один енергоблок. На ЗАЕС їх шість. Також він додав, що існує загроза замінування ЗАЕС і шантажу світу ядерною катастрофою.

Зеленський закликав Європу діяти, щоб зупинити російські війська і не допустити вибуху на АЕС.

Популярні новини зараз
Втратять дах над головою: на українських біженців за кордоном чекають неприємності з 1 липня Юлія Тимошенко, при якій Україна заплатила літаками путіну за газ, вирішила боротися з тарифами на світло Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати Зняти гроші з карти буде неможливо: ПриватБанк вводить важливе оновлення з 1 червня
Показати ще