Кілька годин тому в Біловезькій пущі стартували переговори між Україною і Росією. Telegram-канал Klymenko Time інформує, що вже відомі перші подробиці діалогу сторін.

У четвер, 3 березня відбувся другий етап переговорів між українською та російською делегаціями. Радник глави офісу президента Михайло Подоляк і представник української делегації поділився першими подробицями зустрічі.

Переговори, YouTube
Переговори, YouTube

Так, за його словами відбудеться і третій раунд переговорів, оскільки на даному етапі українська делегація не отримала результатів, на які розраховувала. Незважаючи на це Михайло Подоляк зазначив, що деяких домовленостей все-таки вдалося досягти. Сторони домовилися про тимчасове припинення вогню для забезпечення гуманітарних коридорів.

Скрін telegram
Скрін telegram

Популярні новини зараз
Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку "Резерв+" не підтягує дані: коли чекати повістку Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня
Показати ще

"Сторони досягли розуміння про спільне забезпечення гуманітарних коридорів з тимчасовим припиненням вогню", - йдеться в повідомленні.

Скрін telegram
Скрін telegram

"Можливо, буде припинення вогню. З цією метою найближчим часом будуть організовані спеціальні канали зв'язку та взаємодії і будуть сформовані відповідні логістичні процедури", повідомив Подоляк.